Секс-Бомба• 23 августа 2015
Хто давав діткам Когнум, через який термін почали проявлятися результати?
Знаю, що застосовують цей препарат при ЗРР, але моїй дитині приписали при заїканні.
Секс-Бомба
• 23 августа 2015
Ответ дляПапобус
при заикании, результат -ч/з 1 нед, пили 2 уп (почти)
Скажіть ще, будь-ласка, а результат був постійний чи тимчасовий, поки приймали ліки? Заїкання не повернулося після припинення препарату? І яку максимальну дозу (скільки таблеток) Ваша дитина приймала за день?
Ответ дляСекс-Бомба
доза ноотропов подбирается индивидуально, исходя от веса и возраста и заболевания. Заикание может вернуться, а потому выполняем все рекомендации врача. Говорим медленно, выполняем дыхательные упражнения не нервничаем
Папобус• 23 августа 2015
Ответ дляСекс-Бомба
мы пили в июне, пока рецидива не было, нам 7 лет 27 кг- пили по 1т*3р/д
Секс-Бомба
• 23 августа 2015
Ответ дляПапобус
Ви приймали Когнум 250?
Моїй дитині 5 років, вага 20кг, лікар сказав перший день 2 таб, потім декілька днів по 3 таб в день, потім максимальна доза 4 таб в день, потім так само на зменшення кількості, максимальна доза місяць.
Мені б хотілося б знати як інші лікарі призначають.
Папобус• 23 августа 2015
Ответ дляСекс-Бомба
Ви приймали Когнум 250?
я сама врач и сама назначала
Секс-Бомба
• 23 августа 2015
Ответ дляПапобус
я сама врач и сама назначала
добре Вам, що Ви лікар)
А як Ви думаєте, це не забагато 4 таб для такого віку і для такої ваги? Я знаю, що таке питати не зовсім правильно, але хотілося б знати думку іншого лікаря, так як в нас він такий один
Папобус• 23 августа 2015
Ответ дляСекс-Бомба
добре Вам, що Ви лікар)
, я думаю не много, я не увеличивала дозу, т.к была положительная динамика
Секс-Бомба
• 23 августа 2015
Ответ дляПапобус
Дякую Вам!
Пиу!Пиу!• 24 августа 2015
Ответ дляСекс-Бомба
Дякую Вам!
моему малому 3г, 20кг, при таких же проблемах с заиканием, врач назначила когнум 250, по пол таблетки 2 раза в день. Но я честно говоря что-то боюсь ноотропов, пока не давала. Но и заикание у нас странное, то все ок, то потом пару дней не может выговорить первый слог предложения.
А у вас как заикание выглядит?
Секс-Бомба
• 24 августа 2015
Ответ дляПиу!Пиу!
А у вас как заикание выглядит?
в моєї дитини заїкання також то з’являєть, то пропадає, але періодами по місяцю, по два. Цей раз дуже затягнулося, погано говорить майже все літо, було покращення в кінці липня, а тепер знову став погано говорити, найгірше за всі рази. Він повторює по багато раз або тягне перший склад слова.
Секс-Бомба
• 28 августа 2015
Ответ дляПапобус
Я вибачаюсь, що знову до Вас звертаюся. Ще хотіла запитати: Ви пишете що результат був приблизно через тиждень, тобто заїкання пропало зовсім чи просто було покращення в мові? І через який період, ну хоча б приблизно, заїкання зникло?
Просто мене дуже хвилює це питання. Ось дитина вже пропила тиждень, пив по 3 таб на день. Начебто став меньше заїкатися, навіть траплялися цілі речення без запинок, а сьогодні знову якось гірше. Переходжу вже на 4 таб в день, так як лікар приписував, і хвилююся чи не буде забагато.