Швабристка• 14 октября 2025
Чи фарбували ви волосся аміачною фарбою під час вагітності?
Дівчата, підкажіть, чим фарбувались у вагітність. В мене багато сивини, безаміачна не бере. Читаю, що аміачна вважається токсичною, але наче як після першого триместру можна. Розкажіть про свій досвід чи якісь альтернативи?
Пишна молодиця• 14 октября 2025
Ответ дляИванка Бур
Началось...да красьтесь, окошко приоткройте и красьтесь
Люди увидели темы о беременности и вспомнили что тоже беременны
Швабристка
• 14 октября 2025
Ответ дляИванка Бур
Та справа ж не у віконці, а в тому, що аміак в коріння всмоктується, я так розуміє це токсично?
Швабристка
• 14 октября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Так і є)) я навіть там відповіла 😂😂
Иванка Бур• 14 октября 2025
Ответ дляШвабристка
Куда он всасывается..это летучее вещество..пары вредны
Швабристка
• 14 октября 2025
Ответ дляЛЮБА
Вы ее пить собираетесь ? Если просто на волосы , то все ок . Красилась все живы )))и довольно таки взрослые , родились не в полосочку и с возрастом не проявилось !
Та блін, ну шо ви всі такі злі)) я розумію, шо в полосочку не буде, але ж думаю, чи дуже цей аміак токсичну дію має…
сою не люблю• 14 октября 2025
Ответ дляШвабристка
Не заморачивайтесь. Вы на улице дышите выхлопами от машин, это посильнее будет. Форточку открыла и покрасилась
Иванка Бур• 14 октября 2025
Ответ дляШвабристка
У вас окошко дома есть?) Приоткройте и красьтесь
Швабристка
• 14 октября 2025
Ответ дляИванка Бур
Блін, точно! дякую, відчуття, наче мозок плавить останніми місяцямм, кожен день нові страхи🙈
сою не люблю• 14 октября 2025
Ответ дляЛЮБА
Сыновьям 19 + , бывают токсичными , все теперь понятно )))
Краску раз в месяц нюхать не просят?
тогда ок
Стефанія• 14 октября 2025
Ответ дляШвабристка
Як він туди ’всмоктується’?!
Огірок та Помідорчик• 14 октября 2025
Красилась только безаммиачной краской во время беременности.
Дівчина заглядєніє• 14 октября 2025
Раз на три тижні фарбувалась аміачною, бо ходити сивою не дуже було. Нічого страшного не сталося
З вишневого садка• 14 октября 2025
Красилась конечно, я блондинка, ещё и с сединой. Дочке 13 лет, бывает токсиком, но не критично