Гидроусилитель руля• 23 августа 2015

Є тут такі в кого чоловік заробляє менше 2000 грн?

Або як сказати йому,що пора заробляти більше на сім*ю, щоб не образити......
Как нефиг делать• 23 августа 2015
не говорите, зарабатывайте сами больше чем он.

Как нефиг делать• 23 августа 2015
или Вы считаете что он сам не хочет больше зарабатывать?
каждый хочет больше
ОноВамнадо• 23 августа 2015
Так и сказать! А разве он не обижает Вас и семью своим заработком??
Как нефиг делать• 23 августа 2015
ответьте себе на вопрос - если бы Вы зарабатывали 2000грн, вам не обидно объяснили,что нужно больше, Вы бы щелкнули пальцем и срузу зарабатывали 4
автор Гидроусилитель руля • 23 августа 2015
Ответ дляКак нефиг делать
каждый хочет больше
Я працюю на держ.роботі, 1500 грн, + підробляю тут, максимум 500 грн в міс. На мені дім, дитина, город.....Я максимум викладуюсь. Хоча я думала підшукати додоткову роботу, чоловік сказав НІ!(((
Нарисовалось• 23 августа 2015
Якщо чоловік ще сам не здогадався, що за такі зарплати не працюють, то і нема сенсу щооь пояснювати
Интернет Бродилкин• 23 августа 2015
Не мы тута все жены алигархов , торгующие секондом.
Еще одна часть - жены айтишников, ищущие отдых в Затоке не дороже 20 грн в месяц с условиями и олинклюзивом

я Кукарача• 23 августа 2015
Ответ дляНарисовалось

ага, в маленьких містах частіше немає більших зп
Ответ дляКак нефиг делать
Ну, по перше зразу нічого не буде! Але я не бачу в його роздумах, плануваннях більшого....Ви розумієте.....він рахує це нормально, така сума, Каже що радуйся і тому....Може я якась не така??
ТАЗератти• 23 августа 2015
А в чому причина такого заробітку? Можливо ваш чоловік теж на держ роботі? Чи він сам не хоче заробляти більше? А як ви уявляєте, ви йому скажете заробляй більше, а він завтра знайде нову роботу? Чи йому потрібно землю руками рити? Шукайте шляхи заробітку вдвох
На голову падає стіна, підлога провалюється.....А йому лише машина його в голові(((((((((((
Барабасиха• 23 августа 2015
Я на фрилансе зарабатываю больше вашего мужа в 4 раза.
Он цены давно видел?
Ему самому не стыдно такие деньги в дом приносить?

Вот и скажите прямо. А то видите ли, страшно его обидеть, ну-ну.
А ему не страшно, что любой форс-мажор и что - побираться идти?
Нарисовалось• 23 августа 2015
Ответ дляя Кукарача

Живу в дуже маленькому місті, але за 2 тис. краще б вдома сиділа, а чоловік їздить на роботу в інше місто, тому завжди можна знайти варіанти.
Ответ дляТАЗератти
Так, на держ.роботі. Я вважаю що я як жінка виконую свою функцію по доходу, я завжди все повинна думати сама...я не хочу більше(((((
Див. пост №9
я Кукарача• 23 августа 2015
Ответ дляНарисовалось

розкажіть про варінти зп від 5 тис в маленькому місті?
Розумієте, тут саме страшніше те, що він вважає це достатньо! І як я йому раз натякнула, що він не забезпечує, він мені сказав, що я не маю совісті......Що інші і того не мають.....Може я таки не права???
Нарисовалось• 23 августа 2015
Ответ дляя Кукарача

Я останні роки працюю в своєму місті в газовій галузі, зарплата не дуже велика, але графік і умови дуже хороші, тому іншого не шукаю, а раніше, коли ще не мала сім’ї, то їздила в сусіднє місто і поміняла багато місць роботи. А чоловіку взагалі простіше роботу знайти, він не прив’язаний до дітей, графіків, може працювати важче і в гірших умовах, головне бажання заробляти.
Ответ дляНарисовалось
Так) Ви праві.
Первая леди колхоза• 23 августа 2015
Ответ дляГидроусилитель руля

Автор, Вам негайно треба зробити одну справу. Тільки витримайте час. Не зірвіться!
Купуйте іжу тільки собі і дитині, якщо є. Не готуйте на кілька днів. На питання - а що в нас на вечерю, так і відповідайте - те що ті купив милий!

Перемелица• 23 августа 2015
Ответ дляПервая леди колхоза

это просто смешные деньги в наше время. Я сидя дома с двумя детьми зарабатываю практически столько же на копирайтинге.Да и то только потому, что больше времени нет. Было бы желание. А муж ваш либо слишком любит и жалеет себя, либо просто лентяй
Как нефиг делать• 24 августа 2015
Ответ дляПервая леди колхоза

И? У них огород. Чего она добьется?