СовНарКом• 28 августа 2015

Какие у Вас методы обучения мальчиков 4 лет (буквы и цифры)?

Учимся,точнее пытаемся мальчик смышленый и схватывает тьфу тьфу.алфавит знает. пытаемся читать по слогам
Но желания к процессу обучения никого, вообще не сосредотачивается("мне скучно,не хочу,завтра") в итоге заставляю,но без психов и истерик
смотрит по сторонам, а не в книжку,куча вопросов ещё много ("вот это и это и всё?!" и ещё 5 раз этот же вопрос),
Итог 10 мин обучения из 40 мин потраченного времени
Хотелось бы 15 мин в день интенсивного вникания в процесс.
Дерево береза• 28 августа 2015
ви калічите дитину і фізіологічно і психологічно. Очі і спина дитини в 4 роки не призначені для читання. Психологічно ви зараз йому відіб’єте повністю пізнавальний інтерес, зате привчите до того, що навчання - це ініциатива і зацікавленість мами, а не його ініціатива і зацікавленість. Потім будете плакати, що дитина не хоче сама вчитися, не цікавиться, пасивна, ще й маніпулює навчанням - загадує нагороди на своє ж навчання.

Nika_11• 28 августа 2015
зачем учите?

методика Зайцева, в процессе игры.
Быстро схватит, желание и интерес не пропадут.
ЗабежАЛОЧКА• 28 августа 2015
дочке 4,5г. Занимаемся только, если она сама просит. Есть пару раб.тетрадок с математикой. Есть книги с заданиями по возрасту. Что выберет, тем и занимаемся. Без фанатизма. Но нам еще два года до школы. Еще все успеем, я думаю.
ЗабежАЛОЧКА• 28 августа 2015
в форме игры, как по мне, больше подходит до 4-х лет. В школе играться никто не будет. Надо привыкать заниматься именно.
Но тут многое зависит от самого ребенка.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 28 августа 2015
так він нічого не вивчить, якщо не хоче.
син мене сам тероризує - розкажи - покажи. доця - я її завела в супермаркет не в нашому районі і сказала - знайди мені тут цукерки, у тебе 5 хвилин - знайдеш - куплю, не знайдеш, купим те, що хочу я.
не знайшла - задумалась, як я з першого разу знайшла рибу - а вона цукерки ні.
я пояснила, що прочитала написи зверху. так само десь їдем, рекламки різні біля магазинів - кафешок. питаю, доця, де можна купити морозиво ? вона не знає - а я знаю. малеча зрозуміла, що читати вигідно. і син теж, щоча тоді йому було 2,3 р.
доця в 4,5 читала вільно, зараз 5,8 іде в перший клас - читає 35-40 слів в хвилину складного економічного тексту. сину 4 - я його поки взагалі не вчила нічому, додавати віднімати навчився сам в межах 10. читати - поки не показувала - більшість букв знає, слова зрозуміти може ( повторює по декілька разів букви - потім здогадується, що написано, склади не зливає), почну вчити десь в 4,5 р. діти якщо хочуть і готові дуже швидко вчаться - тиждень - два моя малеча вчилась зі мною, потім різні книжечкисама. але якщо не готова дитина, краще почекати, це зразу видно, що не розуміє, що хочеш, бо все бажання відпаде, більше рознервується, я так малого в 8 місяців до горшка привчала - він не розумів, що хочу. а в рік - за пів дня
Чебуратор• 28 августа 2015
кубики Зайцева
автор СовНарКом • 28 августа 2015
Если б точнее 4,7)
ну к дисциплине ж приучать надо)
учим по жуковой)
я его не насилую, хочется чтоб интерес к обучению был,но его нет
интерес играть с машинами, поливать со шланга и костры палить с папой.
sergeifrost• 28 августа 2015
Достаточно того что ребенок в саду изучает. Заставлять дополнительно считаю не правильным, если желание изъявляет сам тогда надо помочь.
sergeifrost• 28 августа 2015
Ответ дляСовНарКом
Если б точнее 4,7)
ну к дисциплине ж приучать надо)
учим по жуковой)
интерес к обучению таким способом думаю точно не появится. Может быть совсем наоборот.

автор СовНарКом • 28 августа 2015
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
спасибо, попробуем ещё так)
Ро30BbIu_CJIoHuK• 28 августа 2015
Ответ дляСовНарКом
Если б точнее 4,7)
ну к дисциплине ж приучать надо)
учим по жуковой)

дисципліна має іти від дитини, а не від батьків. по другому буде протидія, а діти дуже вперті, ну мої точно)) я свою віддавати в школу не думала - вона сама вирішила ще рік назад - кажу добре, але я тобі нагадувати писати - рахувати ( з читанням проблем небуло, бо є книжечки про вінкс - їй це цікаво) не буду - сама слідкуєш. не слідкувала б - не віддала б її. а так мушу. дитина бачить, що зацікавлена. а в школу хоче, бо після школи можна піти в інститут, а після інституту - на роботи, де платять більше грошей. а маючи гроші можна вибирати самій, що хочеш, а не з варіантів, обраних батьками.
так само - поливати зі шлангу - а чому вода тече шлангом - ти знаєш - а я знаю, а чому вогонь яскравіше горить, якщо є вітер і тд. доця починала читати - я їй давала інструкці до фігурок гіпсових, про змішування кольорів ( там 5 чи 6 є в наборі, тобто можна зробити який хочеш відтінок) - вона читала і пробувала зразу)
так що було б бажання - придумати не важко, і хоча заставити здається найпростішим - але ефект ніякий. треба щоб хотіла дитина.