Аноним• 30 июля 2012
Дівчатка може хтось користувавсь таким кошельком?
Дівчатка може хтось користувавсь таким кошельком? або бачили як він виглядає? - порадьте чи зручно і чи можна його купити на кідстафі? - дякую
Аноним
• 30 июля 2012
це я давно давним скинула собі фотку бо шукала такий, а тепер незнаю чи такі продаються)
Аноним
• 30 июля 2012
Ответ дляМусічка
умм ну не знаю,як на мене то не дуже.)
Особисто моя думка,але думаю гроші зажди будуть рівні.
І беріть червоний гаманець,по собі і рідним переконалась,допомагає!:)
Краще якщо б продали вам з 2-ма грн всередині то це взагалі!)
дякую) я знаю що тако собі але мені потрібно щось підібрати під коричневу сумку а тут є коричневий колір) щодо червоного і +2гр в середині то же ніколи в житті невірила в забобони)
Аноним• 30 июля 2012
Купила я такой кошелек на kidstaff - буквально на следующий день материал отклеился, там где замочек(( в использовании он удобен, а вот качество...
Аноним
• 30 июля 2012
Ответ дляАноним
а там шо є замочок?
Аноним
• 31 июля 2012
Ответ дляМусічка
Хмм я щось пропустила?Всі (майже відповіді удалени адміністрацією)
Ще це було:?
пояснюю ) це було хамовите поводження до інших
Ответ дляМусічка
Ще це було:?
це було прохання задавати серйозні питання в контексті ’допоможіть’, а не таку м*яку кажучи фігню. тому що тема називалася ’Дівчатка домоможіть’. а от відповіді були дійсно дуже навіть хамовиті.
Аноним
• 31 июля 2012
Ответ дляcranberry
так, відповіді на моє запитання було не то слово що хамовиті!