Чебуратор• 25 сентября 2015
Можно завтра пойти так на свадьбу?
Зубная фея• 25 сентября 2015
С такими плечами? такой наряд? мда................о вкусах не спорят...........
Засомневаю• 25 сентября 2015
я думаю автор не стебется.посмотрите на убранство комнаты.все в духе эпохи
Баррикадница• 25 сентября 2015
Автор,давайте фото в чем-нибудь другом.
Может у вас еще что-нибудь есть? Может вам кажется, что это не то, а на самом деле - самое оно.
та нормальний наряд . бачила і в гіршому ) я минулого тижня була на весіллі ... крутезний ресторан в великому місті, все на вищому рівні ... і деякі ’дамочки’ були одіті так що
в пляжному полосатому комбінзоні з шортами дама вагою в 1 центнер + до луку здоровенна пляжна сумка з якорем , інша в білому гіпюровому прозорому платті під яким просвічувалися чорний бюстик і рожеві труси ...