Дівчата зі Львова чиї діти ходять в логопедичний садок, поділіться досвідом будь-ласка. В якому віці записували дітей у садок, яка процедура (комісії - хабарі і т.п.), в який садок водите? Які враження/відгуки?
И.О. человека• 25 апреля 2013
Був гарний садок по Науковій. Адресу зараз не скажу, років п`ять тому це було. Але моя коліжанка була дуже задоволенна.