Проработник• 27 сентября 2015
Це я така перебірлива стала чи дійсно вибір на КС так зіпсувся?
Колись багато всього замовляла через КС, спочатку через те, що не могла з малими дітьми по магазинах їздити, потім - звикла і розлінилась. А тепер - не пам"ятаю коли щсь тут брала для себе. Для дітей ще якось можу вибрати. От сьогодні - сіла вибирати костюм для міста в спортивному стилі, не просто спортивний, а просто щоб було зручно і тепло дітей в школу/садок/секції/прогулянки. Нема з чого вибрати, ціни 300-400 мене якось непокоять, що не може бути якісна річ за такі гроші, і купа оголошень з фотками типо "Покаліцина", з універсальними розмірами і без реальних фото. Я вже навіть б/у передивилась. Так там не раз приличніше щось попадається ніж нове :(. Це так криза впливає, чи просто люди ту "Покаліцину" так люблять???
Курочка• 27 сентября 2015
Пищалка• 27 сентября 2015
Ответ дляКурочка
ось такі чому костюмчик не купите якість супер мій малий носить і носить)))))))
Я так поняла, автор ищет костюм себе.
Курочка• 27 сентября 2015
Ответ дляПищалка
Я так поняла, автор ищет костюм себе.
незнаю чи шукає чи ні просто показала що можна купити хороші і ціна не кусається))))
Чумачечая Весна• 27 сентября 2015
Ответ дляКурочка
можу ще багато фоток кинути)))))))))))
автору нужен костюм)))
Семен Семеныч• 27 сентября 2015
Одежду на взрослого?! Здесь?! Да что здесь вообще можно найти было когда-либо?
Болтушка Му• 27 сентября 2015
Ответ дляКурочка
простите, но я такое ребенку даже бы дома не одевала
Семен Семеныч• 27 сентября 2015
Ответ дляБолтушка Му
Да, типичный полиэстер.
Трактор Вика• 27 сентября 2015
Да почему полиестер, это может быть обычный оттечественный хлопок. Мальчику для дома/села/в саду я бы вполне одела. Но гулять, даже во дворе - нет
Проработник
• 27 сентября 2015
Ответ дляКурочка
Як на мене виглядаюсь ці костюми так, щоб них або в садку, або в подвір’ї гуляти. А в нас на секції тяжка робота і прання костюма щотижня - думаю швидко би втратив вигляд. Але я костюм собі шукаю.
Трактор Вика• 27 сентября 2015
Автор, а заработать все хотят. Тут сейчас нереальное количество дропшипперов - которые в глаза не видели, что продают. Поэтому не связывайтесь, идите лучше в магазин или китайцев осваивайте, там вполне можно что-то отобрать )если отзывы читать)
Проработник
• 27 сентября 2015
Ответ дляТрактор Вика
та я їх давно освоюю, але вони коротконогі, а я - ні :). Бачу, що без магазинів не обійтись. Люблю турецький яісний одяг, але тут теж все як для сорок продають. Н якщо не все, то в основному.
Разведка Маша• 28 сентября 2015
Ответ дляПроработник
Ы я шукаю хороший костюм, але для дому. Або хочаб трикотажні штани. Тут лише такі що схожі на піжаму))). Дуже багато дешевого скрипучого китаю тепер продають.
Курочка• 28 сентября 2015
Ответ дляПроработник
та ні вигляд він не втратить малий вбиває вже рік костюм ніяк вбити неможе)))))))))
Курочка• 28 сентября 2015
Ответ дляSSSSandra
Я тоже такие взяла наперед. Нормальные вещи
ви в них на сайті заказували????????