Дівчата, порадьте, обурена я просто в край....
Шукала сукню, білу , ніжну, легку - нарядну - для фотосесії в весільному(лісовому) стилі. Знайшла! Перепитую про розмір, даю заміри, продавець мене запевнила, що потрібна М-ка на мою С-ку, що сукня як на фото і маломірка. Відправила мені наложеним, але з предоплатую в 80грн. Приходжу я на пошту ( я там частий гість - тому маю можливість і подивитись і поміряти за потребою) а там...... мало того що тряпочка яка світиться - так розмір просто в якому я тону!!!! Етикетки на сукні немає! Я залишила сукню і пишу продавцю - у відповідь вшийте.... я знову на пошту - знайшла на краєчку напівобрізану - розмір Л!!!!!!
я розумію що предоплата вже накрилась!!!! і не знаю, як боротись з цим. свята вже в ній не бачу:(