Дівчата, порадьте, обурена я просто в край....
Шукала сукню, білу , ніжну, легку - нарядну - для фотосесії в весільному(лісовому) стилі. Знайшла! Перепитую про розмір, даю заміри, продавець мене запевнила, що потрібна М-ка на мою С-ку, що сукня як на фото і маломірка. Відправила мені наложеним, але з предоплатую в 80грн. Приходжу я на пошту ( я там частий гість - тому маю можливість і подивитись і поміряти за потребою) а там...... мало того що тряпочка яка світиться - так розмір просто в якому я тону!!!! Етикетки на сукні немає! Я залишила сукню і пишу продавцю - у відповідь вшийте.... я знову на пошту - знайшла на краєчку напівобрізану - розмір Л!!!!!!
я розумію що предоплата вже накрилась!!!! і не знаю, як боротись з цим. свята вже в ній не бачу:(
Пешеходик• 28 сентября 2015
Ответ дляdi-mor
там наложка..... я ніяк не відправлю.. все що можу зробити це залишити їй предоплату на цукерки і написати відгук
В смысле, не отправите? Наложка, вам не подошло, отправляете назад. И требуете назад 80 грн.
руки_Крюги• 29 сентября 2015
китайська копія... попав сам - надури іншого...продавець не має платити за пересилку туди і назад. але ви не зобов’язані забирати товар,якщо він вам не підходить. рахуйте, що ви оплатили примірку. заспокоїти себе можете лише тим, що напишите що продавець продає речі, які не відповідають фото. і наступного разу купуєте - просіть реальне фото і заміри. успіху!