Шкода, що закрили ТОП-темку про речі за ціну покупців.
Шановні Порадниці, пропоную створити тему, де ми б заходили і писали - що нам потрібно і ціни, які нас влаштують.
Тільки повідомлення про пошук. Без флуду та балачок, вони відволікають.
Всі питання вирішуємо у приватних повідомленнях.
Почну з себе:
Я шукаю:
1. Взуття на літо на хлопчика 16 см. нове або в гарному стані, без дефектів до 100 грн.
2. Сумку жіночу світлого кольору з довгою шлейкою (через плече), маленьку, не більше 20х15 см.біля 50 грн.
І додам опитування.
Чи потрібна така темка?
Почну з себе:
Я шукаю:
І додам опитування.
Чи потрібна така темка?
Результат:
вже голосів:
191 (78.28%)
Так
53 (21.72%)
Ні
ДеткамМама• 26 апреля 2013
мне нужны трусики для мальчика 4-5 лет, для девочки 3-4 года, и для девочки 1-1,5 года. А так же для меня, объем бедер 100. Хлопковые, качественные, по приемлемой цене, желательно у одного продавца.
Панни Моника• 26 апреля 2013
ищу мальчику футболки и бриджи на рост 92 см, можно б/у но в отличном состоянии:)
Ответ дляvesna-letoo
ищу покупателей
Через такі повідомлення Адміни можуть забанити тему.
Ответ дляju4op
ищу также кепку или бандану на лето для мальчика ОГ 50 см до 40 грн новую.
Ответ дляKayla
рассмотрю все варианты (одежду, обувку, аксессуары) для девочек близняшек 5-6 лет
Ответ дляIRMON
Шановна, Ваші повідомлення слугують приводом для закриття темки Адмінами. Всі посилання зкидайте у приватні повідомлення. Реклама заброронена.
Malinka2000• 26 апреля 2013
ищу Ленне 104размер куртку б.у. в отличнои состоянии на мальчика в синем,голубом цвете
А давайте, для наглядности, писать в этой темке запросы в одинаковой форме. Так удобней будет просматривать тему продавцам.
Напрмер:
Туфли женские, черные, 38 р (желательно с бантами)
кроссовки для мальчика, цвет любой, 22 р (можно б/у)
шорты мужские, зеленые, XL (только фирменные)
P.S. Это только пример, мне эти товары не нужны!
Напрмер: