Реквизиты для оказания помощи: Карта Приватбанка: 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) Ольга Владимировна
Полные реквизиты для переводов из других банков: Получатель: ПАО КБ ПриватБанк Код получателя (ОКПО, ЕГРПОУ): 14360570 Код банка получателя (МФО): 305299 Счет получателя (транзитный счет): 29244825509100 Назначение платежа: зачисление на карту 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) О.В., благотворительная помощь на лечение ребенка
Ну що, погнали! Абсолютно новий костюмчик фірми Бембі. Бірки зрізали, але не носили. Колекція минулого року. Написано 128 розмір, але Бембі, як правило, маломірить на розмір. Заміри. Топ - довжина - 38 см, ширина - 29 см. Спідничка - талія в нерозтягнутому вигляді 24 см, тягнеться - за рахунок резинки, довжина - 29 см. Від себе: я дуже люблю речі цієї фірми. Носяться вони добре. Ціна - 50 гривень.
Я вже й чоловікову кредитку вигребла майже під нуль. Засідаю щоночі з наміром попрацювати, щоб відробити хоч ті кредити, але де там... доця зі своїми зубами не дає зосередитись. Так і коротаю нічки - заспокоюю малу і по-трохи розсилочку роблю у ВК.
Я свої вранці виставлю. А то ми тут зараз натеревенимо сторінки 3-4, що тих лотів ніхто не знайде
Яскраві штанці, вузенькі! Розміру не знаю. Нам віддали, але ми не проходили по габаритах. На худеньку дівчинку. Орієнтуйтеся по замірах: талія - 22 см, довжина - 53. Стан чудовий. Ціна - 25 гривень.
Костюмчик новий, утеплений! Ціна 45 гривень. Кофтинка – довжина 30 см, ширина – 25, довжина рукава від плеча – 25 см. Штанці – довжина 42, 5 см, талія в нерозтягненому вигляді – 16 см. І шапочка.
Регланчик на дівчинку новий. Приємного кавового кольору. Заміри: довжина - 38,5 см, ширина - 31,5 см, довжина рукава від плеча - 39,5 см. Ціна - 30 гривень.
Новенький красивенний вельветовий сарафанчик, підійде на пухкеньку дівчинку. Українська фірма Newpoint, розмір 104. Заміри: ширина - 34 см, довжина зі шлейками -58, 5. Ціна - 60 гривень.
Итак, девченки, мой первый лот: Вот такой красивый бодик-шортики для маленькой девочки 92размер, примерно на 1,5-2 года. Абсолютно новенький, не успели даже емблемку сорвать. Фирма ’Расмус Клюмп’ известная дaтская марка, 100% котон. Цена 60грн.Пересылка мне будет стоит дорого, но я за свой счет отправлю,главное чтобы покупатель нашелся:-)
Нова тепла трикотажна кофтинка польської фірми Сamiza. Розмір 104-110. Ціна - 60 гривень. Заміри: рукав від плеча - 34 см, довжина - 36 см. Склад: 100% акрил.