Разумная Губка• 01 октября 2015
МаляткоTV
Девочки,у кого детки смотрят этот телеканал,куда он пропал? Уже устала искать.
СКИБИДЫШь• 01 октября 2015
там помінялась адреса настройки, вони останній тиждень писали це знизу екрана. Але як шукати не підкажу). бо я не розуміюсь в цьому
Мастер Пис• 01 октября 2015
Ответ дляРазумная Губка
К п.1-какой спутник? Спасибо.
До уваги операторів кабельних мереж та телеглядачів! З 1 жовтня 2015 року з 0 год. 00 хв. дивіться канал “Малятко TV” на супутнику AMOS-3 (4 зх.д.), частота прийому – 11331,710 МГц, горизонтальна поляризація (Н), символьна швидкість – 12500 Мсимв./сек, FEC – 7/8
только как искать?