Ангел-предохранитель• 07 октября 2015
магазин BILLA
А хто знає,з якої країни походять супермаркети BILLA?
Первая ласточка инфляции• 07 октября 2015
Ответ дляyulia7979
хотите в акции по участвовать?
Что за акция?
Ангел-предохранитель
• 07 октября 2015
Ответ дляyulia7979
хотите в акции по участвовать?
да.в анкеті потрібно написать.
Спелый баклажан• 07 октября 2015
Історія успіху BILLA почалася багато років тому в Австрії. З тих пір BILLA набула відомості на міжнародному рівні і у багатьох країнах Східної Європи є синонімом щоденного придбання продуктів харчування.
BILLA - Австрія
З 1996 року австрійський концерн BILLA став частиною торгівельної REWE Group. Під назвою REWE Австрія об´єднуються фірми Меркур (споживчий супермаркет), БІПА (магазин парфюмерно-галантерейных та аптекарських товарів), ЭММА (супермаркет), Пенні/Мондо (дискаунтери) та номер 1 серед супермаркетів: BILLA !
BILLA - Австрія
Спелый баклажан• 07 октября 2015
Фундамент сьогоднішнього концерну BILLA заклав у 1953 році Карл Влашек, коли створив магазин дисконтної парфюмерії. Невдовзі було засновано продуктовий супермаркет: народилася BILLA (між іншим, скорочено від німецького BILliger Laden – дешевий магазин)!
Більше 1 000 супермаркетів BILLA - Австрія задають нові тенденції розвитку у сфері торгівлі продуктами харчування. BILLA гарантує найкращі враження від покупок та є провідним інноватором серед супермаркетів Австрії.
Чебуравлик• 10 октября 2015
Ответ дляyulia7979
Billa — сеть супермаркетов в Австрии и Восточной Европе, развиваемая немецкой компанией REWE Group
Так все-таки правильно Австрия или Германия?
Чебуравлик• 11 октября 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель
да.в анкеті потрібно написать.
Автор, так что написали? Не подскажете?