Борисфенка• вчера в 20:22

Як мені пособіє цього місяця навпіл врізали

Кінець літа, дитині в школу 16 серпня, чекаю пособія, щоб одягу і зошитів купити. Приходить останній день місяця, я вже запланувала, чого куплю, отримую я кошти - а їх вдвічі менше.
Я в печалі, перебираю в умі сто причин, за що раптом така немилість, вже готуюся класти зуби на полицю.
А, ще й дитині окуляри замовила, вже нагадують з оптики, що час забирати, ціна питання 220 євро.
Очікувала я отримати 800 євро на життя нам з сином на двох і 120 євро дитині на канцтовари, двічі на рік їх платять.
А отримую 400 євро на життя і 40 на канцтовари (цифри округляю для наглядності).
У нас є щомісячні обов´язкові платежі, які навіть призупинити не можна, пеня буде.
Отже, з мого рахунку одразу списується 200 євро (електрика, Інтернет, проїзний, мобільний, фітнес-клуб). Зайшла в супермаркет щось з продуктів купила і залишилося 200 євро. На двох на місяць. При цьому окуляри треба забрати. І в школу одягу і зошитів купити. Що хочеш, те й роби.
Йду я запечалена у Джоб-центр, хоч причину дізнатися, чим це я не вгодила, на терміни ходила, коуча знайшла, все ж було добре.
Виявляється, я весь рік дуже економно витрачала опалення, і мені зробили перерахунок.
Щомісяця за опалення 100 євро, за рік 1200 євро планово, а по факту вийшло кілокалорій всього на 700 євро.
І тому мені Джоб-центр споловинив пособіє, бо колись фермітер (власник житла) поверне мені переплату 500 євро. А коли це буде, неясно, всі у відпустках, і як я викручуся, нікого не гребе.
А от якби я не економила опалення і по лічильниками було кілокалорій на 1200 євро, то я б отримала пособіє цього місяця у повному обсязі і на канцтовари у повному обсязі.
Моя логіка зламалася, сенс було економити? Просто сміх і гріх, коли перевитрати, я доплачую, а коли економія, також з мене ж вираховують. Дурдом Веселка, одним словом.
Дай подивлюся• вчера в 22:26
Ответ дляБорисфенка
Це не означає, що ми маємо мовчки дивитися, як Європа дасть грошей, а українці десятиріччями воюватимуть до знищення всієї нації
Означае. Маете.

Кусюче сонечко• вчера в 22:26
Ответ дляДай подивлюся
Удалено администрацией...
Да(( и насмехалась, писала в стиле, мол вы, как там, к батарее еще не примерзли и т.п .
хутряна володарка• вчера в 22:26
Ответ дляБорисфенка
Бо виріс з усього. І по магазинам ходити не любить, давно нічого не купували.
Для пристойного вигляду.
А нам тут рассказывают что в Европе всем все равно кто как ввглядит
автор Борисфенка • вчера в 22:26
Ответ дляДай подивлюся
Означае. Маете.
Ні. Українські чоловіки закінчуються, вже трактористів в полях ловлять, що далі?
Дай подивлюся• вчера в 22:26
Ответ дляКусюче сонечко
Удалено администрацией...
Дай подивлюся• вчера в 22:27
Ответ дляБорисфенка
Дали капитуляцЫя. И повернення дармоедов на родные вонючие оболони
автор Борисфенка • вчера в 22:27
Ответ дляхутряна володарка
Ну це ж не означає, що одяг буде на два розміри менше? Росте швидко
автор Борисфенка • вчера в 22:28
Ответ дляДай подивлюся
Чекаєте москалів?
Дай подивлюся• вчера в 22:28
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...

Дай подивлюся• вчера в 22:28
Ответ дляБорисфенка
Чекаєте москалів?
Зачем их ждать, они и так идут неплохо
Кусюче сонечко• вчера в 22:28
Ответ дляДай подивлюся
Удалено администрацией...
Вы так написали, типа мне это слово адресуется)) добавьте она или еще как-то))
хутряна володарка• вчера в 22:28
Ответ дляБорисфенка
Реально проблема из ничего

Это все покупается спокойно позднее
Дай подивлюся• вчера в 22:28
Ответ дляКусюче сонечко
Удалено администрацией...
JannyMoney• вчера в 22:30
Ответ дляКусюче сонечко
Нет, мы не рабочие лошади, мы люди, женщины, которые работают и если и делаем перерыв , то за свой счёт, а не чужой страны.
ну так то не за свой а за мужа
Ну а в Германии такие законы что государство помогает. И это ровно также нормально.
автор Борисфенка • вчера в 22:30
Ответ дляКусюче сонечко
Брешете.
Якщо щось п´ятій колоні проти шерсті казала, то точно не таке.
хутряна володарка• вчера в 22:30
Ответ дляКринжова баба
Уже бросил, ото и в запое второй день и денег не хватает.
Вчера вечером тут тоже простыни вываливала о муже.
Дайте плиз ссылку
хутряна володарка• вчера в 22:31
Ответ дляМальчун-задирун
Месяц назад вы говорили что вас в айти пригласили)
А ещё раньше что это очень известная медийная личность, корреспондент, и обещала когда-то открыть свою личность
Вот это мы ахнем от восторга!
Анютины ласки• вчера в 22:32
Ответ дляБорисфенка
Німеччина у чому завинила, що ви німців суками обізвали? Ну крім того, що дала менше грошей вам у цьому місяці.
Чи Шанс має приїхати воювати за вашого ухилянтам, поки дружина Ганса з їх дітьми зароблятиме їм на життя і вам на пасобіє? Хочете швидшого звільнення - відправляйте свого ухилянта на фронт чи йдіть самі як лікар, а ухилянт дитину колихаттме в Україні.
автор Борисфенка • вчера в 22:32
Ответ дляJannyMoney
ну так то не за свой а за мужа
То я для нормальних людей і написала.
Але матрьохи збіглися побіснуватися,це звичний фон, хай гарчать.

автор Борисфенка • вчера в 22:32
Ответ дляхутряна володарка
Вот это мы ахнем от восторга!
Та пів-форума давно знає, хто я.
JannyMoney• вчера в 22:34
Ответ дляАнютины ласки
Якщо людина не може/не хоче працювати, і її утримують разом з її сім´єю, то вона має дякувати державі, яка дала їй прихисток з дитиною і така щедра до них.
Але ж вдячність - це не про Борисфенку.
если условием выдачи пособия является благодарность, то да, должна. Если выдают всем нуждающимся подряд и благодарным и нет, то не обязана) Если человек этого в себе не чувствует, то ему врать что-ли?
хутряна володарка• вчера в 22:34
Ответ дляБорисфенка
Та пів-форума давно знає, хто я.
Так расскажите второй половине форума
автор Борисфенка • вчера в 22:34
Ответ дляАнютины ласки
Угу, на Оболоні в панельці саме місце цими днями колихати дітей.
І на фронті в Скелях недохват, те саме, поля недостатньо тілами встелені.
Хочуть союзнички спокою - хай зброю дають. Себе ми якось прогодуємо
Дай подивлюся• вчера в 22:35
Ответ дляБорисфенка
Та пів-форума давно знає, хто я.
Удалено администрацией...
JannyMoney• вчера в 22:35
Ответ дляАнютины ласки
Не вірю, що достатньо слів ’батькові нічим платить’. Очевидно, має бути довідка з виконавчої служби про розмір заборгованості. А у Борисфенки є позов про стягнення аліментів? А батьку дитини така допомога на дитину йде в борг? Вирахують?
Справку с работы может дать. Что у него маленькая зп. Если отец находится за границей, то нет, конечно не вычитают.
Дай подивлюся• вчера в 22:35
Ответ дляБорисфенка
А нащо ви в панельці дітей понаробляли??
автор Борисфенка • вчера в 22:35
Ответ дляхутряна володарка
Так расскажите второй половине форума
Навіщо? Слави у мене достатньо, хотілося б грошей
автор Борисфенка • вчера в 22:36
Ответ дляДай подивлюся
А треба було палац мармуровий збудувати на Оболоні?
хутряна володарка• вчера в 22:37
Ответ дляБорисфенка
Мы восхититься хотим. А то походу вас здесь никто не знает. Даже ваши ранние посты не знают
Дай подивлюся• вчера в 22:37
Ответ дляБорисфенка
Треба було не народжувати, а особливо другого під сраку літ
Жили в бідноті, а тоді здриснули швидко закордон, певної перший раз у житті , бо понелька вже остогидла