Kidstaff• 30 апреля 2013

Продам за Вашу цену- только здесь разрешена продажа и реклама товаров на Советчице!

В продолжение нашумевшей одноимённой темы отрываем продолжение. Надеемся, что она действительно принесет пользу жителям Советчицы :)

Большая просьба в данной теме не создавать бардак. Правила очень просты:
1) Не давайте ссылки на объявления, просто выкладывайте фото тут
2) Не называйте цену, за которую продаете

Описание, берем с прошлой темы:
Обратила внимание, что накопились вещи, остатки с заказов, которые готов продать хоть за сколько, лишь бы не занимали мест. Думаю не только у меня. Хотелось бы рубрику где я могла выставить товар и продать по цене предложения. Думаю и в Советчице стало меньше вопросов с предложением оценить товар.

Всем удачи и хороших праздников
57688 0
  • 1923
Mrs.Bubo4ka• 21 июля 2013
29881
1. Легкие брюки с заниженным шаговым швом,к низу заужены,талия на широкой резинке, ПО талии 30 см, длина 93 см.
2. Черные леггинсы-лосины,размер М, одеты 1 раз.
3. Трикотажный свитерок нежно-голубого цвета, размер М.
4. Трикотажный жилет Tom Taylor, размер М.
This love...• 21 июля 2013
29882
НОВЫЕ БОДИКИ!!!!!!!!!74 размер
This love...• 21 июля 2013
29883
КАЧАЛКА-КАЧЕЛЬ CHICCO
This love...• 21 июля 2013
29884
тарелка CHICCO!
This love...• 21 июля 2013
29885
ЗАХОДИТЕ КО МНЕ!!!!ВСЕ ЗА ВАШУ ЦЕНУ!!!
Basto4ka• 21 июля 2013
29886
Все новое!
Предлагайте Вашу цену
LAMAZO• 21 июля 2013
29887
Платье новое

в личку
Апсик• 21 июля 2013
29888
Ответ дляЯсина мама
3-4роки,стан нового
здравствуйте,какой размер фото5?? за сколько отдадите??
LAMAZO• 21 июля 2013
29889
Тостер, погремушки, грызунки, книжка для купания, мягкая книжка, велюровый платочек-грызунок

вопросы в личку
Inka05• 21 июля 2013
29890
Ответ дляBasto4ka
Все новое!
Предлагайте Вашу цену
Болгари номер 2 на первом фото за 60 грн возьму!)))
ksena26• 21 июля 2013
29891
НА УСЕ ЛІТНЄ З МОІХ ОГОЛОШЕНЬ ГОТОВА РОЗГЛЯНУТИ ВАШУ ЦІНУ! ЗАХОДЬТЕ, ВИБИРАЙТЕ, ПРОПОНУЙТЕ У ПРИВАТ!!! НА ВИБІР Є ОДЯГ 38 і 42 європейських розмірів у гарному стані, абсолютно нові капрі xs (готова розглянути обмін), шкіряні босоножки і шльопки 37, 39, 40 і навіть 41 розміру у гарному стані дорогих і хороших фірм, а також фірмова бежево-біла сумочка велфер
monster• 21 июля 2013
29892
девочке на рост 92см бу в отличном состоянии Вопросы в личку.
Kiev_Nika• 21 июля 2013
29893
Отдам за Вашу цену:
- кофточки флисовые, состояние новых, размер 22, примерно на полгодика,
- новые штанишки теплые, где-то на 9-12 мес,
- новые пинетки и носочки теплые, размеры разные (3-9 мес.)
Замеры по запросу.
Kiev_Nika• 21 июля 2013
29894
Женская кофточка MARKS & SPENCER, 100% кашемир, тепленькая, мягкий бежевый цвет. Размер примерно 42-44, в отличном состоянии, за Вашу цену.
Замеры по запросу.
Kiev_Nika• 21 июля 2013
29895
Блуза, бордового цвета, размер указан L (наш примерно 44-46), состояние отличное.
Kiev_Nika• 21 июля 2013
29896
Продам за Вашу цену теплый вязаный свитер, размер приблизительно 42-44. К нему в комплект есть шарф, большой и теплый. Ручная работа, нитки полушерсть, все в отличном состоянии.
monster• 21 июля 2013
29897
женская одежда 42-го размера, новая, подойдет и для подростка. Если заинтересовало- пишите в личку. На первых четырех фото 100 хлопок, свитер тонкий - 100 шерсть.
monster• 21 июля 2013
29898
босоножки для пляжа некст. стелька 16 см. состояние новых.
monster• 21 июля 2013
29899
женский трикотаж 44 р-ра. новое.
monster• 21 июля 2013
29900
детские шапки хлопок 100%. идеальное состояние. на голову 46-50 см.
ksena26• 21 июля 2013
29901
вІДДАМ ДЕШЕВО! ПИШІТЬ У ПРИВАТ, ТУТ НЕ СЛІДКУЮ!!!
Дуже симпатична сумка Welfare із пресованої шкіри. Хто ма є сумки цього бренду, знає, що носяться вони дуже гарно і знає, скільки коштують нові. У дуже хорошому стані, невеликі потертості на бокових вставках (на фото видно), які видно тільки якщо коли перевернути сумку і уважно придивлятися.

Висота - 25 см. Ширина - 35 см. Сумка середніх розмірів, але достатньо вмістима.

Має два змінні вуха на кнопку, які зовсім легко змінювати. Велике я не носила узагалі.

МОЖЛИВИЙ ОБМІН, НА ЩОСЬ НОВЕ! РОЗМІРУ М
Дорогі шорти відомого бельгійського бренду стильного і якісного одягу Jbc. Розмір - XS. Дуже-дуже красиве пошиття і колір - насичена бірюза.

Зі всіма бірками. Абсолютно новенькі. Прислали з-за кордону, на жаль, замалі.

Заміри нерозтягнуті, але тягнуться хіба дуже мінімально, бо котонові.

У поясі - 70 см.

В бедрах - 84 см.

Довжина - 56 см
ksena26• 21 июля 2013
29902
ВІДДАМ ЗА БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ЦІНУ! ПИШІТЬ У ПРИВАТ

На груди 86-88 см. до низу крій свобідний. Гарний стан, але є невеличка плямка від клею

Піджаку, РОЗМІР L, нічого не бракує, гарний стан, просто непотрібен.

легенька котонова сорочка L. Абсолютно нічого не бракує, просто непотрібна.

блузка S. На невисоку зростом.
Котон і атлас.Ношена небагато, але на тканинці трохи видно сліди сухого дезодоранту. Під сарафан чи сукню, які це приховають, виглядатиме як нова.
ksena26• 21 июля 2013
29903
ЗА БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ЦІНУ! АЛЕ ПИШУТЬ У ПРИВАТ, ТУТ НЕ СЛІДКУЮ

Чоловічий костюм Hugo Boss. Оригінал. 54 розміру. Гарного сірого кольору у бузкову полоску.

Ношений кілька разів, чистили тільки у хімчистці. Був в ідеальному стані, але погодилась на свою голову на попередню примірку і поцарапали піджак, мабуть годинником, дві маленькі цапапинки.
Піджак у плечах трохи менше 53 см. в натягнутому вигляді.

Шортики на дівчинку. Стан ідеальний, гарної якості. Вдягали два рази на 132-150 см.

Дорогі турецькі штани. Гарна якість, гарний стан, але на одній штанині мають дві царапини, якщо уважно придивитись. На людині, якщо не знаєш про дефект, узагалі не кидається в очі. Більше ніяких недолів нема.

У поясі - 85 см. В бедрах - 96 см.

Легенькі джинси на літо. На талію - 71-73 см. Детальні заміри - на вимогу.

Стан непоганий. Трохи витерлись унизу, але вони достатньо довгі, є можливість обрізати.
ksenija555• 21 июля 2013
29904
Кому - то нужна корзинка для лепестков роз, на свадьбу:-) если интересует- пишите в личку
casoipea• 21 июля 2013
29905
плаття тонкий трикотаж. р.М стан нового, в повідомлення будь-ласка
casoipea• 21 июля 2013
29906
сарафвн некст, р.98
в повідомлення будь-ласка
casoipea• 21 июля 2013
29907
плаття р.М, стан нового
в повідомлення будь-ласка
casoipea• 21 июля 2013
29908
котоновий піджчок, р.М
в повідомлення будь-ласка
casoipea• 21 июля 2013
29909
туфельки Кларкс, р.8,5-16,5см, шкіряні, стан хороший на фото бліді, вживу кращі)
в повідомлення будь-ласка
casoipea• 21 июля 2013
29910
неонові джинсики Олд неві, нові розмір 16 підліток. на бедра 94-98см. За адекватну ціну)
в повідомлення будь-ласка