Ірина Анатоліівна• 14 октября 2015

Неспрядько Сергій Валерійович

Дуже потрібні відгуки про Неспрядько Сергій Валерійович.
Може хтось у нього оперувався ? Буду вдячна за будь-яку інформацію.
22081987• 14 октября 2015
у него оперировалась моя мама

tetyana333• 14 октября 2015
И моя мама
-- баба -- галамага• 14 октября 2015
дуже хороший лікар,звертайтесь до нього не пошкодуєте.Сама в нього оперувалась,вів від постановки діагнозу,до виписк иі потім з ним консультувались по телефону.
автор Ірина Анатоліівна • 14 октября 2015
Ответ для-- баба -- галамага
Яка у Вас була операція ?
-- баба -- галамага• 14 октября 2015
видалення жіночих органів повністью і в процесі операції лікар прийняв рішення про видалення лімфо вузлів.Стан був тяжкий але дякуючи Богу і лікарям пока живу.Просто не затягуйте візит до лікаря.
Ответ для-- баба -- галамага
фото
Удалено администрацией...
Ответ для-- баба -- галамага
У мене назначена операція на 26 жовтня у нього. По грошам дорого Вам получилось йому заплатити ( якщо можна у приват ) буду вдячна