Прыг-скок• 15 октября 2015
Дитина 7міс мотає головою
Помітила.що десь два три дні тому син почав так разів три чотири різко мотати головою вправо вліво...і так декілька разів на день..вночі буває плаче аж заходиться.беру на руки заспокоюю довго і він відключаєтьсч.сьогодеі хникав і тягнув руки вгору..
Це неврологія чи переляк?
ПуГоФФка• 15 октября 2015
почему сразу такие диагнозы? Руки тянул- хотел к вам на ручки. По-моему мы в том же возрасте начали махать ’нет’. Плачет- хочет кушать, пить, поменять памперс, ласки и тепла
Копуша• 15 октября 2015
так это не советчица, это врачебница!!!
стопитсот диагнозов за 1 минуту!!!
Перемелица• 15 октября 2015
а к врачу сходить не пробовали?!
я в шоке, как можно спрашивать о своем ребенке по интернету на форуме????
может еще видео выложите, тогда больше диагнозов поставят!
Прыг-скок
• 15 октября 2015
Так я піду нась.тижнч до невролога.
Вже вушка перевірила-все ок.
Читала що це перший признак зубів...
Але до лікаря піду однозначно.
Вже вушка перевірила-все ок.
Читала що це перший признак зубів...
Але до лікаря піду однозначно.