бювет_в_обед• 20 октября 2015
Потрібно визначитись з новорічними подарунками дітям на підприємстві
Доброго дня. Ламаємо голову,що придбати. Іграшки перестали купувати, бо всім не догодиш і вони всі різні. Було 1- ковдра, 2-махрові рушники, 3-махрова простинь. Якось одноманітно,але кожній сім2ї ці речі є досить необхідними.
Разгуляшка• 20 октября 2015
Ваш варіант - хіба це новорічний подарунок дитині? Це просто відмазка для всієї родини......Дитині потрібне свято, а не рушник чи ковдра......
Персонаж Аноним• 20 октября 2015
тільки не цукерки..... і так цю гидоту перед новим роком скрізь натикають, та ще ж напакують в ті набори всякий глиняний неліквід. Краще вже книжку, настольну гру, великий пазл
ОченьПриятно-Царь• 20 октября 2015
Ответ дляСоседушка
Самим сделать конфетные наборы ибо то, что продают жесть
а если груднички?
бювет_в_обед
• 20 октября 2015
Ответ дляlisenok_8282
а нафига детям простынь или поотенце?
конфеты уже не в моде???
цукерки само собою.А що діти не сплять і не миються?
бювет_в_обед
• 20 октября 2015
Ответ дляoksanakirill
Мы всегда дарим конфеты и билеты в театр на сказку.
білети теж будуть
бювет_в_обед
• 20 октября 2015
Ответ дляEllo
а стандартный пакет со сладостями уже не катит?
буде, але хочемо ще щось і так було заведено,що крім солодкого ще подарунок.
бювет_в_обед
• 20 октября 2015
Ці варіанти,що були можливо теж не всім до вподоби. Але,ще раз повторю,всім не догодиш.
Коли купувались дорогі іграшки і вони були звичайно,що різні теж було багато незадоволених, що от його дитина таким не грається. А це були універсальні подарунки.
Буде однозначно солодкий подарунок(свіжий- перевіримо), буде новорічний ранок і ще пункт 3 в процесі визначання.
Соседушка• 20 октября 2015
Ответ длябювет_в_обед
Я бы лучше ввела корпоратив. Вот у мужа на работе нг и день защиты детей каждый год отмечают всеми семьями
lisenok_8282• 20 октября 2015
Ответ длябювет_в_обед
да, но они этого не оценят в качестве подарка
lisenok_8282• 20 октября 2015
Ответ длябювет_в_обед
я бы на этом и остановилась. конфеты и утренник - что ещё для счастья деткам нужно?
бювет_в_обед
• 20 октября 2015
Ответ дляlisenok_8282
я б ще додала по 200 грн батькам на той подарунок,який дійсно потрібен і було б чудово. Але голова профкому хоче, щоб був подарунок
бювет_в_обед
• 20 октября 2015
Ответ дляСоседушка
В нас сімейні свята теж проводять: спортивні, рибалка цього року була.
Соседушка• 20 октября 2015
Ответ длябювет_в_обед
Супер! Вот это деткам приносит удовольствие