Белочкой зови• 22 октября 2015

Природа 3 класс, кто поможет

Вставьте пропущені слова:Північний вітер - дме із...... , де впродовж усього року панує холоднеча. Північний вітер завжди приносить.... Південний вітер - дме із´ . . в´ , де впродовж усьо- го року тепло. Південний вітер приносить.... Західний вітер - дме із... , де наповнюється вологою над Атлантичним океаном. Тому західний вітер приносить хмари, із яких..... Східний вітер - дме із..... ` , де знаходиться великий простір суходолу і волога в повітря не потрапляє. Тому східний вітер приносить.... й.... погоду.
Тётя Хрюша• 22 октября 2015
обычно в книге можно найти все ответы...у нас так по крайней мере, домашка по книге+ вот такое задание в тетради.

ОченьПриятно-Царь• 22 октября 2015
а ребенок то хоть попытался сделать, или мама сразу на советчицу?...
это же элементарное задание. даже для ребенка
а тут мамочка справится не может
Анонимба• 22 октября 2015
Вставьте пропущені слова:Північний вітер - дме із ПІВНОЧІ. , де впродовж усього року панує холоднеча. Північний вітер завжди приносить.ХОЛОД... Південний вітер - дме із ПІВДНЯ в , де впродовж усьо- го року тепло. Південний вітер приноситьТЕПЛО Західний вітер - дме із.ЗОХОДУ, де наповнюється вологою над Атлантичним океаном. Тому західний вітер приносить хмари, із яких.ІДЕ ДОЩ.... Східний вітер - дме із.СХОДУ. ` , де знаходиться великий простір суходолу і волога в повітря не потрапляє. Тому східний вітер приносить.СУХУ. й ТЕПЛУ погоду.
муха в кедах• 22 октября 2015
Ответ дляОченьПриятно-Царь
а тут мамочка справится не может

Я вот тоже призадумалась! И тоже не могу!
автор Белочкой зови • 22 октября 2015
Ответ дляАнонимба
спасибочки !
Анонимба• 22 октября 2015
Ответ дляБелочкой зови
спасибочки !