Трактор Вика• 01 ноября 2015

Дівчата, питання по авіаквитках.Чи обов*язковий квиток в зворотню сторону?

Літала завжди прямими рейсами.Зараз доведеться летіти з пересадками.Віза туристична 3 неділі коридор -8 днів перебування.Питання:чи вказано у нашому законодавстві про обов*язкову покупку квитків в 2 сторони? Якщо в мене є можливість повертатися на поїзді чи на автобусі.
Кидстаффовка• 01 ноября 2015
Не знаю як з туристичною візою, бо в мене завжди інші відкриті, але зворотній квиток купую вже поближче до повернення, коли лечу туди, то не знаю, коли саме буду повертатися.

matyakaslova• 01 ноября 2015
Если визу вы уже получили , то хоть ра оленях возвращайтесь .
Единственное , что билет в одну сторону на самолет выйдет дороже . Е ли туда и обратно и /2стороны .
Кидстаффовка• 01 ноября 2015
Ответ дляmatyakaslova

якщо лоу-костерами летіти, то ціна від цього не змінюється.
matyakaslova• 01 ноября 2015
Ответ дляКидстаффовка

О них забыла .... Спасибо , кстати надо Испанию и Италию поглядеть ...
автор Трактор Вика • 01 ноября 2015
Ответ дляmatyakaslova
Дякую.Я тут в неті прочитала, що має бути квиток в 2 сторони при туристичній короткостроковій візі.Але вже взяла в одну.Тому і хочу почути людей з досвідом
matyakaslova• 01 ноября 2015
Ответ дляТа никада в жизни
Сек , перезвоню агенту для полного уточнения ...
Scofi• 01 ноября 2015
Ну это Вы так все думаете, что если виза есть то можно делать что хочется)

Авиакомпания имеет право отказать в посадке на борт если билет только в одну сторону. Иностранные компании к этому не придираются, а вот МАУ ... часто отказывают в посадке. Это связано с тем, что если на паспортном контроле Вас не пропускают из-за отсутствия обратного билета - то МАУ придется Вас возвращать обратно в Украину бесплатно. Это потом через суд с Вас могут взыскать. Но суд это долго - легче Вас не пустить на борт.

На паспортном контроле могут попросить предъявить документы подтверждающие цель поездки и в т.ч. билет в обратную сторону - не обязательно авиа.
Scofi• 01 ноября 2015
в таких случаях делают хотя бы бронировку на обратный вылет
автор Трактор Вика • 01 ноября 2015
Ответ дляScofi
Дякую.От саме за це і хвилюсь.Бо крайнє треба вилетіти.Всі компанії закордонні, але перестрахуватися думаю треба.А бронювання квитків платне? Може підскажете сайт де краще бронь зробити? Дякую

Кидстаффовка• 01 ноября 2015
Ответ дляТа никада в жизни
А виліт у Вас з України, яка авіакомпанія?
автор Трактор Вика • 01 ноября 2015
Ответ дляКидстаффовка
Виліт з Ураїни.Україна-Мінськ , Мінськ-Варшава, Варша -Рим.Назад є тільки Варша -Україна.Маю бронь готелів.А от квитка.Рим-Варшава немаю.якось пропустили це..компанії..момент пишу які..
автор Трактор Вика • 01 ноября 2015
Ответ дляКидстаффовка
Airline
Scofi• 01 ноября 2015
Ответ дляТа никада в жизни

бронювання платне здається. але не скрізь можливо це зробити.
Напишіть в особисті повідомлення - я можу зробити
Scofi• 01 ноября 2015
А віза яка? італійська?
автор Трактор Вика • 01 ноября 2015
Ответ дляScofi
А віза яка? італійська?
Польська
matyakaslova• 01 ноября 2015
Ответ дляТа никада в жизни
Девочки из таможни сказали , что при прохождении паспортного контроля там , спросят цель визита и возможно попросят придьявить обратный билет .
Невидимка Майя• 01 ноября 2015
Ответ дляmatyakaslova

меня раз просиди предъявить
автор Трактор Вика • 01 ноября 2015
Ответ дляmatyakaslova
Дуже дякую за допомогу.питання вирішено)