Ряженка• 02 ноября 2015

Гастрит

Останнім часом мій жилудок підводе дисбактеріоз,сильне вздуття жівіт як барабан...Недавно
так прихопив живіт що доторкнутись не могла а все через стакан яблучного соку(((ранше були проблеми з піджилудочною,вилікувалась омезом і фосфалюгелем які приписали.
Вот тепер подумую піти до гастроентеролога,але дуже боюсь що він напривить на зонт((((((а я боюсь і в мене сильний рвотний рефлекс...Скажіть будь ласка чи є інші методи??методом пальпації?або узі?можна виявити щось.Дякую
бифидобактерияЖоржик• 02 ноября 2015
только гастроскопия..я делала..пережить можно
Попижёновна• 02 ноября 2015
только зонд
Халва• 02 ноября 2015
У всех рвотный рефлекс
Прийдется потерпеть пару минут
Дежурный по кухне• 02 ноября 2015
Это дело пары минут,потерпите,зато самый информативный метод обследования в вашем случае.
Секретница• 02 ноября 2015
ОХ. АВТОР, ПІДЖИЛУДОЧНУ можно и на узи. А ЖИЛУДОК только через зонд.
Женамужная• 02 ноября 2015
Шлунок через УЗД не видно, я зонд не ковтала, просто сиділа на дієті , через 2 місяці все нормалізувалося.
автор Ряженка • 02 ноября 2015
Ответ дляЖенамужная
може і мені так поробувати хотя я так стараюсь нічого такого не їсти
Женамужная• 02 ноября 2015
колись в дитинстві ще шлунок перевіряли через рентген, пам’ятаю треба було випити сире яйце і потім станак крейди з водою Зараз не знаю чи таке рблять.
Просто каралева• 02 ноября 2015
Желудок только на гастроскопии, но не пару минут, как пишут, а минимум 14! 7 минут в желудке и 7 минут обратный осмотрина выводе тркбки! Это стандарт, все что менее , не информативно! Ну хотя б минут 20, это минимум минимальный! С прокрашиванием подозр участков, взятием биопсии и желательно сам апапат с высоким уровнем разрешения.
Женамужная• 02 ноября 2015
Ответ дляРяженка

в мене були дуже сильні болі, але до лікаря не пішла, спочатку сиділа на дуже жосткій дієті - все перетерте і рідке відварне, через дві неділі почала додавати яйце, трішки м’яса перетертого.
Звісно, самолікування то недобре, краще йдіть до лікаря хочаб порадитися.
Женамужная• 02 ноября 2015
жорсткій’
Просто каралева• 02 ноября 2015
В частных клиниках делают под пропофолом (мед сон).
Женамужная• 02 ноября 2015
Ответ дляПросто каралева

моєму татові лікар за секунду через зонд все побачів и вияйняв, тато пролікувався і все добре.
автор Ряженка • 02 ноября 2015
Ответ дляЖенамужная

ок дякую попробую
хотя думаю що лікар полюбому назначить дієту(
автор Ряженка • 02 ноября 2015
Ответ дляЖенамужная
йооооо шем такого не чула
Просто каралева• 02 ноября 2015
Сорри, выше написала не верно, не 20 а 10 Минут минимальный минимум
Я такая боевая• 02 ноября 2015
рвотный рефлекс у всех при гастроскопии...ничего-порыгаете!зато будете точный диагноз знать! и лечение получите адекватное....мой свекор все боялся с желудком идти к врачу....все -завтра...завтра...итог-похоронили...вскрыли-онкология...врач сказал-можно было бы раньше спасти!
Женамужная• 02 ноября 2015
Ответ дляРяженка
ок дякую попробую

ви лікарю скажіть, що поки що не можете зонд ковтати, так как із горлом проблеми, подивитися, що буде казати, можливо й обійдеться. У дитини теж були проблеми з жовчним, я не дала зонд ковтати, часто через зонд інфекції різні заносять.
автор Ряженка • 02 ноября 2015
Ответ дляПросто каралева
то п...ц((((((((обрадували
Я такая боевая• 02 ноября 2015
Ответ дляЖенамужная

мой пост 17-почитайте...
Просто каралева• 02 ноября 2015
Ответ дляЖенамужная

Татові пощастило! Але досвідчений, не байдужий та поважаючий себе і пацієнтів лікар , менше 10 хв не робитиме таке дослідження!
Женамужная• 02 ноября 2015
Ответ дляЯ такая боевая
мой пост 17-почитайте...

йому МРТ потрібно було робити, навряд чи зонд показав би
автор Ряженка • 02 ноября 2015
Ответ дляЖенамужная

оо дякую навпено так і скажу,тим більше в мене все проблеми з горлом.Про інфекції незнала
Я такая боевая• 02 ноября 2015
Ответ дляЖенамужная

гастроскопия прекрасно показывает опухоли...тем более сразу берут анализ на онко клетки.
Женамужная• 02 ноября 2015
Ответ дляПросто каралева

Наш лікар працює вже 35 років, дуже досвідчений , тому язву побачив за секунду у тата, пролікував и вже 15 років все добре.
Irute• 02 ноября 2015
Без гастроскпии никак! Я делала, а что поделать, трясло жуть,но вытерпела.

Мне очень помогает Мовеспазм,снимает колики,вздутие,боль в брюшной полости.

Курсом принимаю Омепразол,помогает,всегда с собою Мовеспазм.
Просто каралева• 02 ноября 2015
Ответ дляЖенамужная

Це добре! Але все ж таки просто пощастило, що дійсно, не було ще й чогось страшнішого, ніж язва! Цікаво, який відсоток, виявлених аденом й інших патологій у того лікаря за рік? Має бути не менше 10 відсотків!
Дежурный по кухне• 02 ноября 2015
Ответ дляЖенамужная

Згодна з вами,знаючій лікар робить цю маніпуляцію досить швидко,не требі 20 хвилин.Звичайно,якщо якісь проблеми та требя роздивлятися и т.д.,то тоді звісно довше.
Женамужная• 02 ноября 2015
Ответ дляПросто каралева

ну, це не вам судити який в нього там відсоток, думаю, що він знає , що робить, так як вважається одним з найкращих лікарів у області.
Женамужная• 02 ноября 2015
Ответ дляПросто каралева

яке відношення аденома має до шлунку? Ви вже такі дурниці пишете.