Ряженка• 02 ноября 2015
Гастрит
Останнім часом мій жилудок підводе дисбактеріоз,сильне вздуття жівіт як барабан...Недавно
так прихопив живіт що доторкнутись не могла а все через стакан яблучного соку(((ранше були проблеми з піджилудочною,вилікувалась омезом і фосфалюгелем які приписали.
Вот тепер подумую піти до гастроентеролога,але дуже боюсь що він напривить на зонт((((((а я боюсь і в мене сильний рвотний рефлекс...Скажіть будь ласка чи є інші методи??методом пальпації?або узі?можна виявити щось.Дякую
Просто каралева• 02 ноября 2015
Ответ дляДежурный по кухне
Згодна з вами,знаючій лікар робить цю маніпуляцію досить швидко,не требі 20 хвилин.Звичайно,якщо якісь проблеми та требя роздивлятися и т.д.,то тоді звісно довше.
А як лікар може бути стовідсотково впевнений, та й ще запевняти у цьому пацієнта, якщо сам не робить адекватне дослідження, яке апріорі, за міжнародними стандартами, не може бути менше 10, а краще 14 хвилин?
Просто каралева• 02 ноября 2015
Ответ дляЖенамужная
яке відношення аденома має до шлунку? Ви вже такі дурниці пишете.
))) відношення-пряме!
Просто каралева• 02 ноября 2015
Дівчата, я пишу не від вреднощів таке... а з досвіду. А взагалі, б краще, ми б не цікавились навіть такими ньюансами, бо не було б потреби. Здоров´я усім і не хворійте!