Я такое• 04 ноября 2015

Забивається носик в дитини

Малому майже 2 роки. останнім часом це почалось. на протязі дня і ночі кілька раз забивається носик такими коричневими (вибачайте за подробиці) твердими великими кізяками. приходиться витягати по 2-3 рази на день, іноді навіть пінцетиком, бо дуже глибоко.. а витягнути треба, бо дихати не може носом. Не розумію причини..і тим паче кольору.. Температура і вологість в приміщенні цілком в нормі. в кого було щось побідне?
Ширли-Мырли• 04 ноября 2015
а до ЛОРА?
ФрекенБок• 04 ноября 2015
віброцил нашому 2.1 завжди помагає
Camomile85• 04 ноября 2015
тю ти, якраз тепло включили, це від сухого повітря. Звідки знаєте що вологість в нормі? Є гігрометр?
автор Я такое • 04 ноября 2015
Ответ дляCamomile85

звичайно що є. вологість 55. це в межах норми. температура 20. постійно провітрюю.. і мене колір чомусь лякає.. чому коричневі?
Боюсь признаться• 04 ноября 2015
я в бутылочку от аквамариса наливаю физраствор и брызгаю, потом дети высмаркиваются. Я делаю утром и вечером или в течении дня если нужно.
автор Я такое • 04 ноября 2015
Ответ дляФрекенБок
віброцил нашому 2.1 завжди помагає

вночі даю віброцил, все одно дихати важко, треба витягати((
вдень часом промиваю аквамарісом.. результат 0..
СернаМоисеевна• 04 ноября 2015
у мене таке було, 2 рази на ніч кози витягувала, бо дихати не могла, треба слизову кремом якимось мастити, щоб вона нормально відновилась. Я собі мастила бепентеном, але не впевнена що це правильно - пройшло
Camomile85• 04 ноября 2015
Ответ дляЯ такое

ну не знаю про колір, у моїх точно такі козюльки появляються як тільки включають батареї. Також є зволожувач, і в кімнаті де він стоїть вологість нормальна, а в їнших кімнатах - ні, не поставлю ж я 5 зволожувачів. Просто мию ніс фізрозчином 2 рази в день.
СернаМоисеевна• 04 ноября 2015
Ответ дляЯ такое

коричневий може бути бо капіляри тріскають, ранки маленькі в носі робляться від того пересихання
Компас Ижевска• 04 ноября 2015
При нормальной влажности твердыми быть не могут.... Низкая влажность , гигрометр врет вам
автор Я такое • 04 ноября 2015
Ответ дляКомпас Ижевска

ні, не бреше, перевірено..
БИБИ• 04 ноября 2015
Ответ дляЯ такое

я беру лист каланхое, растираю в чем-то маленьком и беру в шприц,пипетку и грею руками до температуры тела,впрыскиваю малому в нос (3 года) он спит дальше,просыпается прохихаться и опять засыпает...дешево ,надежно и эффективно
БИБИ• 04 ноября 2015
Ответ дляЯ такое

ні, не бреше, перевірено..
это над паром голову нужно держать или послезавтра углы зацветут..у нас выше 21-22 дома не бывает,но тоже самое бывает
автор Я такое • 04 ноября 2015
Ответ дляБИБИ

чистий сік капеєте? не розбавлений??
БИБИ• 04 ноября 2015
Ответ дляЯ такое

чистий сік капеєте? не розбавлений??
чистый,ничего не случается
Компас Ижевска• 04 ноября 2015
Ответ дляБИБИ
при чем здесь температура к влажности? У нас в детской не выше 19 и влажность нормальная. С углами все в порядке.....
Дежурный по кухне• 04 ноября 2015
http://fitomarket.com.ua/po-deystviyu/atomer-bebi-...
dub923• 04 ноября 2015
Бальзам для носа Новая жизнь или универсльный крем вносик от этой же компании, можно капать облепиховым маслом или экстрактом хвои от корочек имнно ( маслло не даст им просто образоваться). А вообще это может быть все что угодно - были бы постарше сказала бы что гайморит или гной, а так ... на ушки не жалуется?