Мона Лиза• 11 мая 2013
Потрібна порада
Сьогодні побачила,що у мого хлопчика 4рочки ,набрякла ніжка,внизу біля кісточки Ніби трошки як і синячок є......Вчора з татом копали футбол (футбольним м"ячем)...Ходить нормально ,не храмає,на біль не скаржиться ...Коли я торкаюсь в тому місці ,каже що болить Що мені робити? Що це таке може бути ?Підкажіть ...........
Ананомчикус• 11 мая 2013
все нормально,просто вдарився сильно, якби був перелом або тріщина,то вже би нині не бігав.