Nata Li• 14 мая 2013

Стоп гомосексуалізму

Акції в м. Київ проти гей-параду та узаконення гомосексуалізму в Україні:
14 травня о 8-30 (біля Верховної Ради України),
25 травня о 10-00 (Майдан Незалежності).

Сьогодні хочуть:

1) прийняти законопроект
№2342, що легалізує гомосексуалізм, одностатеві шлюби;
2) карати, штрафувати і навіть ув’язнювати за будь-яку критику гомосексуального способу життя;
3) гарантувати гомосексуалістам і лесбійкам право на роботу у дитячих закладах (школах, дитсадках)

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ ДО МАЙБУТНЬОГО!

ПРИЙДИ ТА ПІДТРИМАЙ АКЦІЇ!

Abigail• 15 мая 2013
Ответ дляБегущаяпо
это сейчас так, а мы говорили о том как было когда-то и благодаря кому сейчас так (это вообще не касалось тематики обсуждаемой здесь, а так, слово за слово было сказано Abigail, когда она феминисток назвала ’девками’)
Вот наглядно о замужней девке-хвемынистке, которая не удосужится включить мозг и подумать, сколько проблем бывает со щенком и будет ли у неё время возиться с ним, когда заболеет ребенок. Скорее всего, на мужа все повесит, ведь это же он купил щенка, пусть теперь и возится с ним, лужи вытирает, к ветеринару ездит... И что, что она просила, он мужчина, ДОЛЖЕН думать и нести ответственность
Вторая картинка - о сути феминизма.

Автор, надеюсь, простит лирическое отступление
Бегущаяпо• 16 мая 2013
Ответ дляAbigail
Вторая картинка - о сути феминизма.

у меня как говориццо НОУ КОМЕНТС:))))))))))))
Abigail• 16 мая 2013
Ответ дляБегущаяпо
Надеюсь, теперь Вам ясно, о какой прослойке девок-феминисток шла речь
явно не о борцах за права женщин
Ванна Тазиковна• 16 мая 2013
А как феминизм касается гомосексуализма???
Abigail• 16 мая 2013
Ответ дляВанна Тазиковна
Все началось с этой моей фразы ’’А вообще почему-то кажется, что геи за мужиков будут сражаться куда самоотверженней, чем девки-феминистки, которым все должны’’
Ванна Тазиковна• 16 мая 2013
Ответ дляAbigail
Возможно.
автор Nata Li • 16 мая 2013
Гомозакон запланований на 14 травня

Верховна Рада запланувала розглянути гомозакон 2342 на сесії 14 травня (вівторок).
Можна планувати акції протесту, різного роду маніфестації.

http://static.rada.gov.ua/zakon/new/WR/WR140513.ht...

ВАЖЛИВО! Про законопроект No. 2342!

П`ЯТЬ ГОЛОВНИХ НЕБЕЗПЕК НОВОЇ ГОМО-ІНІЦІАТИВИ УРЯДУ
Сергій ГУЛА (адвокат)

Уряд Миколи Азарова 19 лютого подав до Верховної Ради України відверто прогомосексуальний законопроект № 2342. Назва – «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні». Отже, в чому реальна небезпека та трагедія цього законопроекту?

1. У разі ухвалення закону, вперше в Україні на законодавчому рівні з’явиться поняття «сексуальна орієнтація» (зміна статті 2 Кодексу законів про працю). Після цього уряд і парламент не можна буде спинити від подібних і ще гірших ініціатив. Далі слідуватиме надання додаткових прав представникам сексменшин (легалізація одностатевих «шлюбів», всиновлення ними дітей) та повне зелене світло для ЛГБТ, які не тільки руйнують сім`ю, але і всі підвалини здорового суспільства.

2. Вводяться безпрецедентні поняття на законодавчому рівні, а саме – непряма дискримінація, оголошений намір про дискримінацію, підбурювання до дискримінації, пособництво у дискримінації (ст. 1 та 5 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).

Що це означає? Це означає, що все, що ви могли б зробити чи не зробити і це кимось із представників сексменшин буде представлено як непряма дискримінація – то це вже буде вважатися дискримінацією – прямою, непрямою, наміром чи підбурюванням!

Або якщо Ви захотіли сказати в церкві чи в робочому колективі, що гомосексуалізм це гріх чи збочення, то це буде розцінено не тільки як намір про дискримінацію, але і підбурювання цілої громади до дискримінації. І тоді ви не просто за це понесете звичайну відповідальність, але адміністративну і навіть кримінальну.

3. Законопроектом розширено рівні відповідальності включно із кримінальною. Якщо чинний закон передбачає лише відповідальність, яка передбачена законом, то цим законопроектом вже чітко передбачені можливі форми відповідальності, а саме адміністративна, цивільна і кримінальна (ст. 16 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні). І що найгірше, свою невинуватість
будете зобов`язані доводити Ви, а не представник сексменшин.

4. Одна з найгірших гомосексуальних ініціатив у ст. 60 Цивільного процесуального кодексу України, а саме – у разі наведення позивачем фактів, які дозволяють припустити, що мала місце дискримінація, обов´язок доказування необґрунтованості позовних вимог у цій частині покладається на відповідача. Тобто, вже не геї будуть змушені доказувати, що ви їх дискримінували (наприклад, під час церковної проповіді назвали, що це гріхом чи збоченням). А вже священнослужитель буде зобов´язаний доводити, що він нікого не дискримінував. У разі запровадження цієї норми слід чекати величезну кількість позовів і найперше до священнослужителів та всіх моральних людей чи організацій.

Це реальний спосіб для сексменшин закрити рота всім, хто скаже, що вони «не такі»!

5. Законом вводиться чітка заборона для ВСІХ, а саме: органам державної влади і місцевого самоврядування, їх посадовим особам, юридичні та фізичні особи, тобто, звичайним громадянам, здійснювати будь-яку дискримінацію, намір про дискримінацію, непряму дискримінацію, підбурювання до дискримінації (ст. 6 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).

Ось вам і принцип закритого рота!

Отже, друзі, хто думав, що нам ще далеко до Сполучених Штатів чи до Західної Європи, де вже священнослужителі та люди доброї совісті бояться говорити, що гомосексуалізм – це гріх? «Ласкаво просимо» до такої ж України у разі прийняття законопроекту №2342!

Що можна робити в такій ситуації? Головне не мовчати і не бути байдужими! Що найменше – дайте цю статтю іншим, починайте кампаній у соціальних мережах, пишіть листи Президенту, головам фракцій Верховної Рад, робіть пікети і все, що можливо! Тільки не мовчіть!

- - -
19 лютого 2013 року у Верховній Раді України зареєстровано законопроект № 2342 «Щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні», який є найбільш небезпечним, як для традиційної сім’ї в Україні так і для широкої громадськості і релігійної спільноти.

Всеукраїнський громадський рух «За сім’ю»

_____________________________________________

Більше новин в групі:
http://vk.com/kiev_protiv_pederastov

Також для для повноти розуміння даного питання рекомендуємо переглянути ролики в цій же послідовності:

Гомосексуализм НЕ норма (ЗАПРЕЩЕННОЕ ВИДЕО)
http://vk.com/videos-35778043?z=video-35778043_164.....

Шокирующая статистика о геях

Гомосеки уродуют детей

ЛГБТ в Европе. Дети на гей-парадах

Гендер і ювенальна юстиція [2012]
http://vk.com/videos-35778043?z=video-35778043_162.....

Как живет Норвегия и что скрывают от нас про эту страну? [Ирина Бергсет] (2013)

Ювенальна юстиція: механізм викрадання дітей з нормальних Українських сімей.

Финская ювенальная юстиция [Йохан Бекман] 2013

Сгнившая Европа
http://vk.com/videos-35778043?z=video-35778043_163.....

Пример Британии - о том, сколько там на самом деле британцев.
http://vk.com/club7008628?z=video-7008628_16203433...
автор Nata Li • 16 мая 2013
В Голландии разрешили деятельность организации педофилов
http://hvylya.org/news/digest/v-gollandii-razreshi...
Ванна Тазиковна• 16 мая 2013
А все начинается с разрешения пи-сам 1- говорить о своей ориентации,2 - работать в садах и школах, 3 - жениться, 4- усыновлять детей. Куда катится мир.....
сЛАдКОежКА• 16 мая 2013
автор, но ведь 14 мая - уже в прошлом. Что там произошло - приняли или не приняли и какая перспектива?
автор Nata Li • 16 мая 2013
Ответ длясЛАдКОежКА
Цитирую из группы ВК http://vk.com/kiev_protiv_pederastov
(сорри за кепслок, но долго переписывать ):
ОГРОМНОЕ КОЛ-ВО ЛЮДЕЙ ВЫШЛО СЕГОДНЯ НА УЛИЦЫ КИЕВА. ТАКОГО НЕ ОЖИДАЛИ САМИ ОРГАНИЗАТОРЫ АКЦИИ.
КАК РЕЗУЛЬТАТ - ВЕРХОВНАЯ РАДА ОТЛОЖИЛА РАССМОТРЕНИЕ ЗАКОНОПРОЕКТА 2342!!!
ОТЛОЖЕН ОН ДО СЛЕДУЮЩЕЙ НЕДЕЛИ С ПЕРСПЕКТИВОЙ ПРОВАЛА. В КУЛУАРАХ РЕГИОНАЛЫ СКАЗАЛИ, ЧТО ГОЛОСОВАТЬ ЗА НЕГО НЕ НАМЕРЕНЫ.

СТОИТ НАПОМНИТЬ, ЧТО ЗАКОН РАЗРАБОТАН ЗАРУБЕЖОМ, НАГЛО ПРОТЯГИВАЕТСЯ И НАВЯЗЫВАЕТСЯ УКРАИНСКОМУ ОБЩЕСТВУ. ПО СУТИ - ЭТО ОДИН ИЗ ШАГОВ К УСТАНОВЛЕНИЮ ГОМО-ДИКТАТУРЫ, ЧТО ДАВНО СТАЛО НОРМОЙ В ЕВРОПЕ.

СПАСИБО КИЕВЛЯНАМ ЗА ТО, ЧТО ОТСТАИВАЕТЕ СВОЙ ГОРОД ОТ СКВЕРНЫ, СЛЕДИТЕ ЗА НОВОСТЯМИ И ГОТОВЬТЕСЬ ВЫЙТИ НА УЛИЦЫ 25 МАЯ.
автор Nata Li • 16 мая 2013
Abigail• 16 мая 2013
Ответ дляNata Li
Семья - ячейка общества, созданная Богом еще в раю. Разрушится семья - разрушится все
Abigail• 16 мая 2013
Ответ дляNata Li

выделяем в Ворде текст, нажимаем Шифт + F3 - будут строчные буквы, или первые заглавные, или все большие
автор Nata Li • 16 мая 2013
Ответ дляAbigail
Спасибо за подсказку. Я в таких делах ничего не смыслю
Божья коровка• 16 мая 2013
Ответ дляЯ Главная
я вот не хочу чтобы мир стал гомосексуальным, чтобы все страны такими стали, чтобы это было законно и нормально, чтобы мои дети читали книжки о принце и ...принце как в норвегии, Боже упаси...

полностью с Вами согласна!!!!!!!
Zwez@a• 16 мая 2013
Если у нас в городе будут подобные акции я пойду. Я против толерантного отношения к гомосексуалистам. Все должны четко понимать,что ЭТО НЕ НОРМАЛЬНО
автор Nata Li • 17 мая 2013
Маразм крепчает ’Министр Германии по делам семьи призвала лишить Бога Отца мужского рода’
http://oko-planet.su/politik/newsday/156504-minist...
sanrise• 17 мая 2013
цитата ’Скоро начнут запрещать секс между супругами, чтоб случайно не ущемить права импотентов.’ +100000!!!!!
Ванна Тазиковна• 17 мая 2013
Ответ дляsanrise
sanrise• 17 мая 2013
Ответ дляNata Li
Бегущаяпо• 17 мая 2013
Ответ дляNata Li
Правильно сделала...
автор Nata Li • 17 мая 2013
Ответ дляБегущаяпо
Правильно сделала...
Почему?
автор Nata Li • 17 мая 2013
В Інтернеті з’явилися оголошення про набір учасників гей-параду у Києві. Так, на одному з форумів за участь у гей-параді пропонують 100 грн. У повідомленні вказано, що збір учасників відбудеться за два квартали від Майдану Незалежності. Далі піша хода має рушити в напрямку до Верховної Ради. Достатньо чітко виписано дрес-код учасників гей-параду. Зокрема, чоловікам, які прийдуть одягнені у шкіряні штани та матимуть боа, оплата буде вдвічі більшою.
Божий одуванчик• 17 мая 2013
Ответ дляNata Li
ППЦ. А еще призывают к толерантному отношению некоторые и призывают ’понять и простить’ и принять закон... Пусть себе своими делами занимаются при закрытых дверях. А то дадут им волю - так все повылазят наружу и начнут показывать свои пристрастия друг к другу.
автор Nata Li • 17 мая 2013
Австралійці вдягнули чоловіків у сексуальні жіночі стрінги і бюстгальтери
http://tsn.ua/foto/avstraliyci-vdyagnuli-choloviki...
автор Nata Li • 17 мая 2013
Ответ дляБожий одуванчик
Как Вам это?... http://tsn.ua/foto/avstraliyci-vdyagnuli-choloviki...
Божий одуванчик• 17 мая 2013
Ответ дляNata Li
Жаль, нет блюющего смайлика. Это за гранью моего понимания.
Zwez@a• 17 мая 2013
Вот и униформа для парада есть.П-ц то были метросексуалы,а это кто ?
Пусин Кукин• 17 мая 2013
Такая важная новость, что ее обязательно все должны узнать. И конечно просто необходимо сопроводить как можно большим количеством фото, особенно мужской жопки в кружевных стрингах. Пипец, охреневшее ТСН.