Акції в м. Київ проти гей-параду та узаконення гомосексуалізму в Україні:
14 травня о 8-30 (біля Верховної Ради України),
25 травня о 10-00 (Майдан Незалежності).
Сьогодні хочуть:
1) прийняти законопроект
№2342, що легалізує гомосексуалізм, одностатеві шлюби;14 травня о 8-30 (біля Верховної Ради України),
Сьогодні хочуть:
1) прийняти законопроект
2) карати, штрафувати і навіть ув’язнювати за будь-яку критику гомосексуального способу життя;
3) гарантувати гомосексуалістам і лесбійкам право на роботу у дитячих закладах (школах, дитсадках)
НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ ДО МАЙБУТНЬОГО!
ПРИЙДИ ТА ПІДТРИМАЙ АКЦІЇ!

Ответ дляБегущаяпо
это сейчас так, а мы говорили о том как было когда-то и благодаря кому сейчас так (это вообще не касалось тематики обсуждаемой здесь, а так, слово за слово было сказано Abigail, когда она феминисток назвала ’девками’)
Вот наглядно о замужней девке-хвемынистке, которая не удосужится включить мозг и подумать, сколько проблем бывает со щенком и будет ли у неё время возиться с ним, когда заболеет ребенок. Скорее всего, на мужа все повесит, ведь это же он купил щенка, пусть теперь и возится с ним, лужи вытирает, к ветеринару ездит... И что, что она просила, он мужчина, ДОЛЖЕН думать и нести ответственность
Вторая картинка - о сути феминизма.
Автор, надеюсь, простит лирическое отступление
Вторая картинка - о сути феминизма.
Бегущаяпо• 16 мая 2013
Ответ дляAbigail
Вторая картинка - о сути феминизма.
у меня как говориццо НОУ КОМЕНТС:))))))))))))
Ванна Тазиковна• 16 мая 2013
Ответ дляAbigail
Все началось с этой моей фразы ’’А вообще почему-то кажется, что геи за мужиков будут сражаться куда самоотверженней, чем девки-феминистки, которым все должны’’
Возможно.
Гомозакон запланований на 14 травня
Верховна Рада запланувала розглянути гомозакон 2342 на сесії 14 травня (вівторок).
Можна планувати акції протесту, різного роду маніфестації.
ВАЖЛИВО! Про законопроект No. 2342!
П`ЯТЬ ГОЛОВНИХ НЕБЕЗПЕК НОВОЇ ГОМО-ІНІЦІАТИВИ УРЯДУ
Сергій ГУЛА (адвокат)
Уряд Миколи Азарова 19 лютого подав до Верховної Ради України відверто прогомосексуальний законопроект № 2342. Назва – «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні». Отже, в чому реальна небезпека та трагедія цього законопроекту?
1. У разі ухвалення закону, вперше в Україні на законодавчому рівні з’явиться поняття «сексуальна орієнтація» (зміна статті 2 Кодексу законів про працю). Після цього уряд і парламент не можна буде спинити від подібних і ще гірших ініціатив. Далі слідуватиме надання додаткових прав представникам сексменшин (легалізація одностатевих «шлюбів», всиновлення ними дітей) та повне зелене світло для ЛГБТ, які не тільки руйнують сім`ю, але і всі підвалини здорового суспільства.
2. Вводяться безпрецедентні поняття на законодавчому рівні, а саме – непряма дискримінація, оголошений намір про дискримінацію, підбурювання до дискримінації, пособництво у дискримінації (ст. 1 та 5 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).
Що це означає? Це означає, що все, що ви могли б зробити чи не зробити і це кимось із представників сексменшин буде представлено як непряма дискримінація – то це вже буде вважатися дискримінацією – прямою, непрямою, наміром чи підбурюванням!
Або якщо Ви захотіли сказати в церкві чи в робочому колективі, що гомосексуалізм це гріх чи збочення, то це буде розцінено не тільки як намір про дискримінацію, але і підбурювання цілої громади до дискримінації. І тоді ви не просто за це понесете звичайну відповідальність, але адміністративну і навіть кримінальну.
3. Законопроектом розширено рівні відповідальності включно із кримінальною. Якщо чинний закон передбачає лише відповідальність, яка передбачена законом, то цим законопроектом вже чітко передбачені можливі форми відповідальності, а саме адміністративна, цивільна і кримінальна (ст. 16 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні). І що найгірше, свою невинуватість
будете зобов`язані доводити Ви, а не представник сексменшин.
4. Одна з найгірших гомосексуальних ініціатив у ст. 60 Цивільного процесуального кодексу України, а саме – у разі наведення позивачем фактів, які дозволяють припустити, що мала місце дискримінація, обов´язок доказування необґрунтованості позовних вимог у цій частині покладається на відповідача. Тобто, вже не геї будуть змушені доказувати, що ви їх дискримінували (наприклад, під час церковної проповіді назвали, що це гріхом чи збоченням). А вже священнослужитель буде зобов´язаний доводити, що він нікого не дискримінував. У разі запровадження цієї норми слід чекати величезну кількість позовів і найперше до священнослужителів та всіх моральних людей чи організацій.
Це реальний спосіб для сексменшин закрити рота всім, хто скаже, що вони «не такі»!
5. Законом вводиться чітка заборона для ВСІХ, а саме: органам державної влади і місцевого самоврядування, їх посадовим особам, юридичні та фізичні особи, тобто, звичайним громадянам, здійснювати будь-яку дискримінацію, намір про дискримінацію, непряму дискримінацію, підбурювання до дискримінації (ст. 6 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).
Ось вам і принцип закритого рота!
Отже, друзі, хто думав, що нам ще далеко до Сполучених Штатів чи до Західної Європи, де вже священнослужителі та люди доброї совісті бояться говорити, що гомосексуалізм – це гріх? «Ласкаво просимо» до такої ж України у разі прийняття законопроекту №2342!
Що можна робити в такій ситуації? Головне не мовчати і не бути байдужими! Що найменше – дайте цю статтю іншим, починайте кампаній у соціальних мережах, пишіть листи Президенту, головам фракцій Верховної Рад, робіть пікети і все, що можливо! Тільки не мовчіть!
- - -
19 лютого 2013 року у Верховній Раді України зареєстровано законопроект № 2342 «Щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні», який є найбільш небезпечним, як для традиційної сім’ї в Україні так і для широкої громадськості і релігійної спільноти.
Всеукраїнський громадський рух «За сім’ю»
_____________________________________________
Більше новин в групі:
Також для для повноти розуміння даного питання рекомендуємо переглянути ролики в цій же послідовності:
Гомосексуализм НЕ норма (ЗАПРЕЩЕННОЕ ВИДЕО)
..
Шокирующая статистика о геях
..
Гомосеки уродуют детей
..
ЛГБТ в Европе. Дети на гей-парадах
..
Гендер і ювенальна юстиція [2012]
..
Как живет Норвегия и что скрывают от нас про эту страну? [Ирина Бергсет] (2013)
..
Ювенальна юстиція: механізм викрадання дітей з нормальних Українських сімей.
..
Финская ювенальная юстиция [Йохан Бекман] 2013
..
Сгнившая Европа
..
Пример Британии - о том, сколько там на самом деле британцев.
ВАЖЛИВО! Про законопроект No. 2342!
Сергій ГУЛА (адвокат)
Ось вам і принцип закритого рота!
- - -
Більше новин в групі:
..
Шокирующая статистика о геях
..
Гомосеки уродуют детей
..
ЛГБТ в Европе. Дети на гей-парадах
..
Гендер і ювенальна юстиція [2012]
..
Сгнившая Европа
..
Ванна Тазиковна• 16 мая 2013
А все начинается с разрешения пи-сам 1- говорить о своей ориентации,2 - работать в садах и школах, 3 - жениться, 4- усыновлять детей. Куда катится мир.....
сЛАдКОежКА• 16 мая 2013
автор, но ведь 14 мая - уже в прошлом. Что там произошло - приняли или не приняли и какая перспектива?
Ответ длясЛАдКОежКА
Цитирую из группы ВК
(сорри за кепслок, но долго переписывать )
:
ОГРОМНОЕ КОЛ-ВО ЛЮДЕЙ ВЫШЛО СЕГОДНЯ НА УЛИЦЫ КИЕВА. ТАКОГО НЕ ОЖИДАЛИ САМИ ОРГАНИЗАТОРЫ АКЦИИ.
КАК РЕЗУЛЬТАТ - ВЕРХОВНАЯ РАДА ОТЛОЖИЛА РАССМОТРЕНИЕ ЗАКОНОПРОЕКТА 2342!!!
ОТЛОЖЕН ОН ДО СЛЕДУЮЩЕЙ НЕДЕЛИ С ПЕРСПЕКТИВОЙ ПРОВАЛА. В КУЛУАРАХ РЕГИОНАЛЫ СКАЗАЛИ, ЧТО ГОЛОСОВАТЬ ЗА НЕГО НЕ НАМЕРЕНЫ.
СТОИТ НАПОМНИТЬ, ЧТО ЗАКОН РАЗРАБОТАН ЗАРУБЕЖОМ, НАГЛО ПРОТЯГИВАЕТСЯ И НАВЯЗЫВАЕТСЯ УКРАИНСКОМУ ОБЩЕСТВУ. ПО СУТИ - ЭТО ОДИН ИЗ ШАГОВ К УСТАНОВЛЕНИЮ ГОМО-ДИКТАТУРЫ, ЧТО ДАВНО СТАЛО НОРМОЙ В ЕВРОПЕ.
СПАСИБО КИЕВЛЯНАМ ЗА ТО, ЧТО ОТСТАИВАЕТЕ СВОЙ ГОРОД ОТ СКВЕРНЫ, СЛЕДИТЕ ЗА НОВОСТЯМИ И ГОТОВЬТЕСЬ ВЫЙТИ НА УЛИЦЫ 25 МАЯ.
: ОГРОМНОЕ КОЛ-ВО ЛЮДЕЙ ВЫШЛО СЕГОДНЯ НА УЛИЦЫ КИЕВА. ТАКОГО НЕ ОЖИДАЛИ САМИ ОРГАНИЗАТОРЫ АКЦИИ.
Ответ дляNata Li
Цитирую из группы ВК
:
выделяем в Ворде текст, нажимаем Шифт + F3 - будут строчные буквы, или первые заглавные, или все большие
Божья коровка• 16 мая 2013
Ответ дляЯ Главная
я вот не хочу чтобы мир стал гомосексуальным, чтобы все страны такими стали, чтобы это было законно и нормально, чтобы мои дети читали книжки о принце и ...принце как в норвегии, Боже упаси...
полностью с Вами согласна!!!!!!!
Ванна Тазиковна• 17 мая 2013
Ответ дляsanrise
цитата ’Скоро начнут запрещать секс между супругами, чтоб случайно не ущемить права импотентов.’ +100000!!!!!

Бегущаяпо• 17 мая 2013
Ответ дляNata Li
Маразм крепчает
’Министр Германии по делам семьи призвала лишить Бога Отца мужского рода’
Правильно сделала...
В Інтернеті з’явилися оголошення про набір учасників гей-параду у Києві. Так, на одному з форумів за участь у гей-параді пропонують 100 грн. У повідомленні вказано, що збір учасників відбудеться за два квартали від Майдану Незалежності. Далі піша хода має рушити в напрямку до Верховної Ради. Достатньо чітко виписано дрес-код учасників гей-параду. Зокрема, чоловікам, які прийдуть одягнені у шкіряні штани та матимуть боа, оплата буде вдвічі більшою.

Божий одуванчик• 17 мая 2013
Ответ дляNata Li

ППЦ. А еще призывают к толерантному отношению некоторые и призывают ’понять и простить’ и принять закон... Пусть себе своими делами занимаются при закрытых дверях. А то дадут им волю - так все повылазят наружу и начнут показывать свои пристрастия друг к другу.
Ответ дляБожий одуванчик
Как Вам это?...
Божий одуванчик• 17 мая 2013
Ответ дляNata Li
Как Вам это?...
Жаль, нет блюющего смайлика. Это за гранью моего понимания.
Пусин Кукин• 17 мая 2013
Такая важная новость, что ее обязательно все должны узнать. И конечно просто необходимо сопроводить как можно большим количеством фото, особенно мужской жопки в кружевных стрингах. Пипец, охреневшее ТСН.