Твоя подруга• 26 ноября 2015
В мене сьогодні день народження)) Цікаво в кого також?
Сьогодні в мене день народження))
Дуже цікаво чи багато нас таких в кого Свято?
холециститная• 26 ноября 2015
Ответ дляyriy80
у мене в синочка 28 буде.чекае
у моего вчера был ) 28 будем отмечать)
Твоя подруга
• 26 ноября 2015
Сьогодні вечері, але сьогодні ще мушу бути на роботі, хоча дуже хотіла мати вихідний
Твоя подруга
• 26 ноября 2015
Дякую за привітання
Хоча дуже хотілося б знайти людину, яка була народження 26 листопада 1990 року)
Знаю багато людей, в кого день народження цього дня, але іншого року народження :(
Звоночек• 26 ноября 2015
Поздравляю!!!У моей дочки тоже сегодня и вчера был и завтра будет.У нее каждый день день рождения.Каждый день просит хоть какой-то подарочек, говорит ’У меня же сегодня день рождения’ .Ей 3 с половиной года.
Твоя подруга
• 26 ноября 2015
Ответ дляЗвоночек
ах, яка мілашка)))
Супер дєвчьонка!