Директриссимо• 16 мая 2013
Питання розведеним?
Я в розводі десь пів року , приблизно стільки часу немаю ніяких відносин з чоловіком (в плані інтиму)...що ви робите дівулі??? якби мені вже і хочеться , а чоловіка на горизонті немає,з будь-ким я не можу (бризглива)...якийсь замкнутий круг ,цікаво як інші справляються з такою проблемою!
Девальвация• 16 мая 2013
С бывшими любовниками (которые еще до замужества были) встречалась.Потом нового мужа встретила.
Директриссимо
• 16 мая 2013
Ответ дляДевальвация
аай в мене таких нема, чоловік був перший хлопець((((вам повезло
Анонимус Я• 16 мая 2013
Сайти знайомств. Це ні до чого вас не зобов´язує, зустрічаєтесь попити каву, може і сподобається хтось. Але відразу ж запитуйте - що шукає чоловік на цьому сайті. є багато, хто шукає просто секс, без відносин. Я ж так розумію, що це для Вас не той варіант? Удачі в пошуках)
Любавишна• 16 мая 2013
бывают разные новые знакомые! и брезговать не будете когда встретить претендента на интим))
Радуга-дуга• 16 мая 2013
придется накраситься и выйти в люди.. другого способа встретить симпатичного мужчину пока не вижу..
Директриссимо
• 16 мая 2013
Ответ дляРадуга-дуга
це і роблю,пока безуспішно(
Радуга-дуга• 16 мая 2013
тогда перестаньте краситься начните бегать о утрам..
мало ли..мы же вас не знаем..
Любавишна• 16 мая 2013
Ответ дляal.al.al.al.al.al
це і роблю,пока безуспішно(
тогдатолько сайт знакомств!!!! а вообще, не партесь, ваш мужчинка сам вас найдет!
Директриссимо
• 16 мая 2013
Ответ дляРадуга-дуга
мало ли..мы же вас не знаем..
бігаю ,але по вечорам якраз
Директриссимо
• 16 мая 2013
Ответ дляЛюбавишна
страшновато,може хтось порекомендує провірені????

Директриссимо
• 16 мая 2013
Ответ дляВишнёвая Леди
вибратор вам в помощь

таким не користуюсь
Любавишна• 16 мая 2013
Ответ дляal.al.al.al.al.al

мамба
Рогнеда Карповна• 17 мая 2013
Ответ дляal.al.al.al.al.al

А я с мужем на МАМБЕ познакомилась
Я сама ему написала, аж на 80-ой странице нашла в день когда зарегистрировалась! А вчера только бывший вещи забрал, а сегодня я на МАМБЕ уже нашла того кого искала) вместе 6лет.