нам уже 2 и 3 месяца . говорит мама,тату,баба,діді. питаю яка столиця україни - говорить київ.Знає букви а ,у ,е ,і ,о, м - мама,т- тато. пеппа(то есть мультфильм,лев - мультфильм).ну такие фразочки,но речення не говорить .извините,что немного на русском, немного на украинском .говорим дома на украинском .но и ето все говорит только тогда,когда очень захочет .не всегда хочет говорить и ето .не пойму. что мне делать- это нормально или нет . соседский ребенок в 2 года - сказки говорил :(((
Наталія А.• 10 декабря 2015
Моя мала в 2 майже нічого не говорила тільки по першому складу. Так що як на мене то це що говорите Ви, це вже супер!!!
якщо з дитиною активно спілкуються, то можна не переживати - заговорить, коли прийде час. я сама заговорила у три роки, зараз з комунікативними навичками проблем нема))
на майданчику діти такого віку настільки по-різному комунікують: одні - цілі історії розказують, інші - щось белькочуть незрозуміло. я б не переживала з цього приводу, якщо більше нічого в дитині не насторожує.
книжки побільше читайте,показуйте малюнки,розказуйте ситуації на вулиці,напр.он машина їде велика, а там тьотя йде, покажи тьоті па-па...ну й т.д. кажуть треба поменше телевізора дивитись дитині.
але на все своя пора і час, знаю хлопчика що в 6 років почав мало не віршами говорити, а до того ні слова.але таке батькам прйшлось пережити.
вона звичайно у мене вся в телефонах,ноутбуках, телевізорах.не знаю,що робити якась залежність .І ще з соскою. тільки тоді,коли спати лягає
polina2311• 10 декабря 2015
у меня сын после 3 только начал говорить,и то я так не переживала
а вот доця в год называла свое имя,так вышло что сын (3года)и доця(1год)на равне стали говорить
в 2.2 вообще рот не закрывается,а перлы это что то
так что не отчаевайтесь,еще будете мечтать о тишине
Ответ дляМирослава Мирослава
Теледети говорят позже, какая там коммуникация, о чем вы. Тупое восприятие информации, отсутствие необходимости говорить. С соской тоже уже пора сворачиваться...
Если у ребенка нет физиологических или психологических проблем - заговорит. Моя начала говорить в 1,3, сейчас 1,7 - говорит сложными предложениями, только не четко. Со старшим было так же. У сестры обое детей начали связывать по 2-3 слова после 3-х. Сейчас ее дети болтают без умолку, а мой в школе не может толком тему рассказать. Все дети развиваются по-разному. Это нам, родителям, хочется, чтобы все было раньше и лучше чем у других.
Ответ дляМирослава Мирослава
Для раннього дитинства основними видами діяльності є предметна діяльність, мовлення і гра. Коли дитина бере в руки предмет починає вивчати, досліджувати, може кидати, використовувати не за призначенням,задавати запитання це все нормальний процес, а коли в неї в руках телефон чи планшет увага прикута тільки до звуку або до картинок, які швидко змінюютья, розвитку як такого не відбувається. тому намагайтесь забезпечити такими предметами, щоб дитина набувала досвіду і розвивалась, це можуть бути кубики Нікітіна, або матеріали з інших розвиваючих методик. А з телевізором дуже не захоплйтей, є віпадки коли діти приходять до школи і розмовляють як Лунтік або інші сучасні герої мультфільмів, де словниковій запас обмежений.