Мая твая не панимать• 09 августа 2012

Україномовний компютер для дитини 3-х рочків.

Добрий день,порадьте будьдаска,Україномовний компютер для дитини 3-х рочків,з мишкою.Дякую

Рассказница• 09 августа 2012
шкорярик.

http://www.igrosvit.com.ua/product_info.php?produc...

автор harchushyn • 09 августа 2012
Ответ дляАноним
шкорярик.

Дякую,але школярик без мишки :(
Аноним• 09 августа 2012
еще есть фирмы детские ноутбуки фирмы «STARTRIGHT» Мультилект и iKid, у них три языка укр, рус, англ, но идут постарше, вообще на 3 годика мышку не особо производители используют потому что дети любят за нее тягать, и на украинском языке действительно самый популярный школярик
Рассказница• 10 августа 2012
Ответ дляharchushyn

Дякую,але школярик без мишки :(

а зачем в 3 года мышка?
vesna• 10 августа 2012
В нас є два, Школярик і ще якийсь китайський в 2 рази дешевший. В тому китайському є мишка але вона практично не робоча. Ви бачили, що собою уявляють ті ноутбуки дитячі? Це не те саме, що звичайний ноутбук. Це шматок пластику з мацюпусіньким віконечком.
Для чого там мишка, якщо завдання вибираються по номерам. А номера написані на клавіатурі.
автор harchushyn • 10 августа 2012
Ответ дляАноним

а зачем в 3 года мышка?

Донечка хоче саме з мишкою,не задля її функціональнлсті,а що б мамі ’подражати’ :)