Мая твая не панимать• 09 августа 2012
Україномовний компютер для дитини 3-х рочків.
Добрий день,порадьте будьдаска,Україномовний компютер для дитини 3-х рочків,з мишкою.Дякую
Аноним• 09 августа 2012
еще есть фирмы детские ноутбуки фирмы «STARTRIGHT» Мультилект и iKid, у них три языка укр, рус, англ, но идут постарше, вообще на 3 годика мышку не особо производители используют потому что дети любят за нее тягать, и на украинском языке действительно самый популярный школярик
Рассказница• 10 августа 2012
Ответ дляharchushyn
Дякую,але школярик без мишки :(
а зачем в 3 года мышка?
В нас є два, Школярик і ще якийсь китайський в 2 рази дешевший. В тому китайському є мишка але вона практично не робоча. Ви бачили, що собою уявляють ті ноутбуки дитячі? Це не те саме, що звичайний ноутбук. Це шматок пластику з мацюпусіньким віконечком.
Для чого там мишка, якщо завдання вибираються по номерам. А номера написані на клавіатурі.
Ответ дляАноним
а зачем в 3 года мышка?
Донечка хоче саме з мишкою,не задля її функціональнлсті,а що б мамі ’подражати’ :)