Указка• 21 декабря 2015
у ваших дітей є речі фірми Картерс?
І як вони виглядають після носки в декілька місяців? я біьлше питаю про чоловічки/комплектики на маленьких, від нарпордження до року наприклад.
Чому питаю- пояснюю- я купила своєму малюку ще перед родами пару комплектів, носили їх 2 місяці. Виглядають класно, не застірані, не облізші, не покошлачені.
Малюк швидко виріс, не встигли зашурати.
Вирішила купити пару комплектиків тут на сайті на розмір більші, але вже б/у, так як побачила, що вони гарно носяться і зберігаються. І що я бачу, в оголошеннях ідеальний стан без дефектів, приїхало запране, покошлачене, навіть облізше( напевно бо температуру прання перевищували). Не так, щоб капець як тряпка, але бажання малюка одягати не сильне.
І от ніяк не можу зрозуміти, чому в мене речі тієї ж фірми після носки приблизно того ж періоду ( малюки ж ростуть приблизно одинаково), і за умови, що автора запевяють, що після їх дитини, мої реально гарні, а ті зачухані капець!
Чому так? Більше не хочу нічого б/у.... і все ж відповідь на моє питання не ясна.
Недавно ще один комплектик побачила, знов гарний стан, пишу авторові, щоб фото на електронку скинула, щоб роздивитись, вона ще й фиркнула,Ю мол в оголоешнні видно, стан гарний. Але потім кинула на пошту- і знову те ж! колір виправся., катишки...
Указка
• 21 декабря 2015
додам, замовляла комплекти у двох різних продавців, у третього не замовила, коли фото побачила. Картина приблизно одинакова, але тут не ясно, адже в мене ж також картерс, а стан набагато кращий
Не гавкаю- но охраняю• 21 декабря 2015
бо вни купують б/у одяг, який до них відносило вже пару дітей. Або секонд продають.
В мене після однієї дитини весь картерс як новий, але я його не продаю.
Божья коровка• 21 декабря 2015
у сына возраст больше, конечно, но все же скажу - летние комплекты стираю почти каждый день, за лето футболку перестирываю раз 100 наверное... шорты, футболки, регланы как новые ТТТ.
100%• 21 декабря 2015
Я от вещей картерс отказалась. Ситуация где-то как у вас, но я покупала и тут, и заказывала. И качество вещей через раз - раз нормально все, вещи хорошо носятся и прилично выглядят. А потом покупаешь еще что-то и через 2 стирки получаешь тряпку.
В итоге к полутора годам я картерс покупать перестала вообще.
А еще у них адски кривая ростовка, как по мне. Был один заказ, одна коллекция вещей - хлопковые человечки на 9 месяцев оказались такого же размера как на 18 месяцев флисовые - флисовые вот так маломерили.
Перешла на Некст, джордж.
СКИБИДЫШь• 21 декабря 2015
У меня на постарше одежда, но в прекрасном состоянии..Я думаю, то что вы купили уже ни один ребенок относил..
Указка
• 21 декабря 2015
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
блін, та ж пишуть ідеалний стан? і що тільки після їх дитини.
як можна так? капець
мало совісних
як можна так? капець
мало совісних
Цыбулька• 21 декабря 2015
Этим летом видела на знакомой, шорты моей старшей дочери ,то есть им лет 10 уже.Я их дарила еще одной девочке , а та уже этой.Они в идеале.почему я помню не знаю эти шорты)))Еще была футболка тоже передареная ориджинал марин, но ее помню тк она любимка была у дочки.
Может у вас подделка ?
Valerija_28• 21 декабря 2015
То вам напевно просто такі попались. Ми свої подарували знайомим, носили вони та радувались. Також нам дарували знайомі свої. Картерс, як і некст мені найкращі.
Також любимо Джордж та Дісней.
{СоJIнТсЕ}• 21 декабря 2015
блин, это конечно похвально, что вы решили ’розмовляти рідною’, желаю вам только всё больше и больше усовершенствовать свой украинский.
родами = пологами
не застірані = не запрані.
по теме. 1-ый вариант - не после одного ребенка б/у.
2-ый - нарушен режим ухода (вы сами это написали)
3-ый - подделку купили.
родами = пологами
не застірані = не запрані.
3-ый - подделку купили.
Указка
• 21 декабря 2015
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
я також нічого з свого не виставляла, але і те, що купила, навіть якщо ми не будем носити, встидно виставляти.
притому що і ціни вони немалі ставили. реально на секонді можна на вагу і ліпше купити...
тільки я часу і можливості немаю туди їхати, та й запах відштовхує
Любимка-анонимка• 21 декабря 2015
нравятся их вещи.
но вот купили раздельную флисовую пижаму - покашлатилась после первого дня носки.
после стирки стирки стала похожа на вещь из секонда....
так что: вещь вещи рознь...
Не угадаешь. Везде есть хорошие вещи, и есть фигня
так что: вещь вещи рознь...
Бритоножка• 21 декабря 2015
выглядят так себе. У меня ребенок носит бодики с 4 месяцев до года, у нас х много, поэтому надеваю несколько раз в месяц, в основном на ночь. выглядят как тряпка. Буду ими пыль вытирать.
Указка
• 21 декабря 2015
Ответ для{СоJIнТсЕ}
родами = пологами
не застірані = не запрані.
3-ый - подделку купили.
родами = пологами
не застірані = не запрані.
3-ый - подделку купили.
Ну як ж без граматики)
На рахунок родів з вами можу посперечатись
Щодо вашого посту, то ’конечно’, потрібно виділяти комами. А за слово ’блін’ вже промовчу)

Valerija_28• 21 декабря 2015
Ответ для100%
Перешла на Некст, джордж.
А у меня с некс прикол.
Купили с подругой по комбезу зимнему. У них синий, у нас с машинками. Оба размер 3-4года, она взяла на вырост, я на сейчас (но так чтобы с запасом) в итоге ее комбез на нас огромени, а наш впритык (девочки, нам 2 года,на минуточку )))). Надеюсь до конца зимы хватит. Качество на высоте. А вот с размером такая история.
Теперь думаю, в каком же размере взять карточку на весну
Голодаю• 21 декабря 2015
Я когда то задала тут вопрос относительно детских вещей бу. Писать или нет если они уже не после одного ребенка. Так меня многие зафукают писали, какая разница сколько их детей носило если они фирменные и в нормальном состоянии.
А доя меня это важно . Я хочу знать сколько деток носили эти вещи . Вещи которые были в стирке миллион раз не могут быть в идеальном состоянии , как не крути .
Указка
• 21 декабря 2015
Ответ дляГолодаю
Погоджуюсь. Але в моєму випадку писали, що після їх дитини.
АлинкаМалина• 21 декабря 2015
Мы уже год покупаем картерс, качество разное, может от страны пошива зависит, а в целом фирма нравится. В нексте качество начинает портится(
{СоJIнТсЕ}• 21 декабря 2015
Ответ дляУказка
Ну як ж без граматики)

спасибо!
но давайте я не буду прокатывать по вашей пунктуации, гуд
про роды - а поновее словаря не нашлось? ну и примеры классиков - сами хоть гляньте на даты их жизни...
АлинкаМалина• 21 декабря 2015
Ответ длядолой_лама
нравятся их вещи.
так что: вещь вещи рознь...
у нас флисовый человечек после стирки (новую вещь стирала на деликатном режиме) покашлатился без носки
Фрикаделька• 21 декабря 2015
в мене був флісовий чоловічок, носили мало, але по кошлатився на нашитому малюнку, і навіть з’явились маленькі дірочки. Ще замовляла комбінезон і сорочку комплектом, сорочку майже не носили, тому нема чого сказати, а сам комбінезон якось колір втратив, його теж носили не часто. Інші речі носили ще менше, по кілька разів, тому так, вони в ідеальному стані і лишились.
А по темі речей бу, один раз замовила цілу купу, стан по словам продавця був відмінний, а прийшло таке...(( Добре, хоч, продавець прийняла назад. До слова, в неї був високий рейтинг і ціла купа хороших відгуків. Більше речі бу не купую, інколи в секонд можу зайти, там беру тільки в ідеальному стані (в основному попадаються тільки шорти і футболки)
Подтяжка• 21 декабря 2015
Ответ дляУказка
як можна так? капець
мало совісних
як можна так? капець
мало совісних
Не знаю хто як і я трохи не про картерс , але я трусики віктопія сікрет купувала одночасно собі , мамі і сестрі. Я перу виключно в машинці на делікатному режимі американськими засобами (різними). Мама і сестра люблять руками під краном швиденько. Ось нещодавно були вони в мене на дачі і я побачила що їх труси в жахливому стані. Мої як нові. І носочки дитячі сестра руками пере. Вони теж якісь жахливі
Аноним Секретарь• 21 декабря 2015
Есть платьеце на 3 года размером. Носим в садик, цвет красный с серым. Не полиняло, нет катышек, еще брала флиски -супер были
Указка
• 21 декабря 2015
Ответ для{СоJIнТсЕ}
спасибо!
дуже спішу), бачу помилки, дуже часто слова разом пишу ті, що окремо))
моя малеча жару мені такого дає, що я і в туалет забуваю деколи піти)))
АлинкаМалина• 21 декабря 2015
Ответ дляПодтяжка
да, согласна про ручную стирку, я первое время детское стирала руками и ткань хуже выглядит, наверное за счет трения
Паравозик• 21 декабря 2015
Ответ дляУказка
як можна так? капець
мало совісних
як можна так? капець
мало совісних
У всех понятие ’идеальное состояние’ разное. Я не покупаю б/у. Картерс пару раз брала, носятся по-разному и чем старше ребёнок, тем сильнее изнашиваются. Был флисовый человечек, очень маломерил и я его действительно продала в очень хорошем состоянии - не успели толком поносить, пару раз одели.
Указка
• 21 декабря 2015
Ответ дляПодтяжка
я інколи в ручну перу, але не під краном, і з дорожчим рідким засобом для дитячого одягу. А буває і в машинці, але тільки на делікатному пранні і температурного режиму дотримуюсь.
Паравозик• 21 декабря 2015
Ответ дляУказка
Это нормально. Я иногда хожу в туалет с ребёнком на руках
АлинкаМалина• 21 декабря 2015
Ответ дляУказка
по моему мы не на конкурсе орфографии, все такие грамотные в интернете)
{СоJIнТсЕ}• 21 декабря 2015
Ответ дляУказка
ну, на обсуждение картеса ж время есть.
а на естественные потребности лучше всё-таки время выкроить.