Единорог помог• сегодня в 12:21
Война кончится в этом году?
Есть тут кто знает?
КокошинЭль• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
І що? В 55 на пенсію йдуть? Ну добре, якщо доживе, піде, дві тисячі гривень дадуть.
При наличии стажа 25 лет для мужчин идут. Но есть одно но, если он не решит вопрос с ТЦК, то он ее не оформит. А чего 2000? У него за 3 года по бркам стажа минимум на 6 лет и доход очень даже очень, около 2 млн в год, если он реально воевал, там и пенсия приличная будет.
Ответ дляНай хоч раз
Відповідно до нового законодавства, у список увійшли:
⭕️Студенти та аспіранти заочної або вечірньої форми навчання, а також ті, хто здобуває другу чи третю вищу освіту.
⭕️Багатодітні чоловіки із заборгованістю за аліментами.
⭕️Особи, які доглядають чоловіка або дружину з інвалідністю III групи.
⭕️Батьки-одинаки, якщо мати не позбавлена батьківських прав, не є померлою або зниклою безвісти та не відбуває покарання.
⭕️Чоловіки, які доглядають за особами з інвалідністю I та II груп, якщо немає інших працездатних членів сім’ї.
⭕️Особи, що працюють на підприємствах та організаціях Міноборони.
⭕️Особи зі статусом «обмежено придатний» через скасування цієї категорії.
⭕️Чоловіки, які за повторною ВЛК були визнані здоровими (ті, що мають свідоцтва про I та II групи інвалідності, видані після 24 лютого 2022 року), повинні пройти медогляд повторно.
Цей фейк спростовано
КокошинЭль• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Може й так, а може й інакше, не в курсі.
Служити йому не можеться.
Можетс, ну реально, сидеть деловодом в Киеве с 8 до 17 точно осилит)
Меряю линейкой• 1 час назад
Ответ дляМишка-шалунишка
Сбегайте, пересчитайте. А то все думали, как война, население увеличивается
Вам не допоможе, все одно 40 млн нарахуєте, чи навіть більше.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляКокошинЭль
Через 6 років? Бахне інфляція, все знеціниться і отримає він якусь сиротську мінімалку.
В нинішні часи розраховувати на українську пенсію не доводиться
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляКокошинЭль
Без броні? Ну місяць посидить і пошумить в якусь нью-Скелю.
Меряю линейкой• 1 час назад
Ответ длямимАпроходила
Еще не всех оцифровали, еще кураторы не понимают сколько убивать украинцев.
Сперва отловить, оцифровать- видна будет картина.
Мама кенгурьонка зовсім недавно включала Крим та Донецьк до мобілізаційного ресурсу України. У прикоритних своя правда
Мишка-шалунишка• 1 час назад
Ответ дляМеряю линейкой
Это вам, болотным ничего не поможет уже
Меряю линейкой• 1 час назад
Ответ дляМишка-шалунишка
Это вам, болотным ничего не поможет уже
Вас зачекалися в окопі, там зможете мочити лаптеногими штабелями, зрівнювати шанси.
КокошинЭль• 1 час назад
Ответ дляМайданщица
А ви замітили? Ракети не направляють на лінію фронта, бо якби знищили війська то війна би скінчилась
А це їм не вигідно.
Війна мінімум ще на три роки як казав про їх плани Коломойский
Якщо народ прозріє і зрозуміє що всі президенти підпорядковані глобалістам то є шанс що війна скінчиться раніше
А це їм не вигідно.
На линии фронта есть кабы и фабы, они значительно дешевле ракет и не менее разрушительны.
Что в вашем понимании линия фронта?
КокошинЭль• 1 час назад
Ответ дляНай хоч раз
Чи не ви часом розповідали, як ваш чоловік разом з Пікаловим з перших днів війни в Чернігові воював?
Вибачте, що таку давнину згадала)
Не, то маманикитки, ещё одна патриотка рвущая на себе тельняшку)))
КокошинЭль• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Во все времена так говорят, но тем не менее
КокошинЭль• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Какая бронь, если это служба в ВСУ?
Сама купляю квіти• 53 минуты назад
Ответ дляСало не люблю
К нам летит астероид 750 млн тонн, так что закончится вообще все.
Уже летит лет 5. Скорее бы
Сама купляю квіти• 49 минут назад
Ответ дляМеряю линейкой
Як ви неввічливо своїх годувальників обзиваєте
А я работаю, Пашу тоесть в Германии. Уехала. Про меня никто бы не подумал, поэтому и мне теперь пофиг на всех кто в Украине, или не в Украине. Я сама за себя
Борисфенка• 47 минут назад
Ответ дляКокошинЭль
Какая бронь, если это служба в ВСУ?
Те саме, тільки по наказу - місяць папери пописав, час поштурмувати, рознарядка прийшла.
Фінал однаковий.
Меряю линейкой• 45 минут назад
Ответ дляСама купляю квіти
Дозволю собі нескромне запитання, а тут навіщо сидите?
КокошинЭль• 42 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
Фінал однаковий.
Та не, никто вчз в штурм не переведет, потому они и вчз, что ограничены и не пригодны к боевым.
Если ваш не имеет вчз, то как бы, чего не служит? Ну и да, если он так и не оформит документы, то убд может лишиться.
Борисфенка• 40 минут назад
Ответ дляКокошинЭль
Його товариш, комісували одночасно, вже під Покровськом.
Тіко не питайте статті, ТЦК вони пофіг.
То цей товариш воював ще з 2014 року.
Тіко не питайте статті, ТЦК вони пофіг.
То цей товариш воював ще з 2014 року.
Сама купляю квіти• 39 минут назад
Ответ дляМеряю линейкой
Иногда захожу . Имею право
КокошинЭль• 36 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Тіко не питайте статті, ТЦК вони пофіг.
То цей товариш воював ще з 2014 року.
Тіко не питайте статті, ТЦК вони пофіг.
То цей товариш воював ще з 2014 року.
Слушайте, ну не комиссовали, а направили на ВЛК. Если они договорились в части, что бы их направили, то это ещё не списали.
Не важно с какого времени воевал, важно какое здоровье сейчас и если реально проблемы серьезные, то таки вчз дают.
Списаться да, очень сложно, но тоже реально со временем.
И да, я охотно верю, что товарища, который был в сзч отловили и отправили поближе к лбз.
Борисфенка• 32 минуты назад
Ответ дляКокошинЭль
ВЧЗ - це що таке?
Вони обидва абсолютно законно списатися чи комісувалися чи назвіть як хочете. Встали всюди на облік, ніякі не СЗЧ.
Товариш жив в хатинці на Волині, прийшли додому, розповіли, що треба ще повоювати а тилу, можна і з болячками. Він з останніх сил погодився. Через місяць опинився на нулі.
КокошинЭль• 30 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Тіко не питайте статті, ТЦК вони пофіг.
То цей товариш воював ще з 2014 року.
Тіко не питайте статті, ТЦК вони пофіг.
То цей товариш воював ще з 2014 року.
И да, статьи ТЦК и правда пофиг, только приказ из гш на основании которого списали или перевели. Для гш важно заключение ВЛК в котором четко указано, годен, годен ’к тыловым’ или негоден.
Борисфенка• 30 минут назад
Ответ дляКокошинЭль
Зараз всі годні. Не вірите?
КокошинЭль• 26 минут назад
Ответ дляБорисфенка
ВЧЗ - це що таке?
В части ни забезпечення. Если они законно списались, то чего боится ТЦК?
Если вчз, то да, это тыл, остальное только по желанию. То, что он сам согласился, то кто ему доктор?
КокошинЭль• 24 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
Зараз всі годні. Не вірите?
Не верю, моему же дали вчз? С ним все вчз служат, лично знаю 2 кого списали. У одного гоноартроз 3 степень по 2 коленям, у второго 6 винтов в позвонке, а ещё одному после ендопоотезирования кульшового списали ещё в мае.
Борисфенка• 24 минуты назад
Ответ дляКокошинЭль
І мій ’сам’ погодиться, там всі погоджуються.
Борисфенка• 23 минуты назад
Ответ дляКокошинЭль
У мого також гонартроз обох колін і ще плеча, апноє, шалена гіпертонія, ще півдесятка диагнозів. Кому вони цікаві?