Пуки-куки• 22 декабря 2015
Вчителі, як ви оцінюєте невстигаючих з іноземної?
Керівництво каже, що 2 бали ставити не можна. Але є учні, які більше не отримали. Особливо маленькі сільські школи, де багато діток з неблагополучних родин. Ані домашніх, ані зошитів, ані роботи на уроці. І мене змушують ставити їм 4 бали.
Пуки-куки
• 22 декабря 2015
Ответ дляСхема сыра
в нашем случае первому вопрос нужно задать тому кто составлял контрольную, не может быть что вся параллель глупых детей...
не вся паралель. у класі 2-3 чолвіки, що не тягнуть більше ніж на 2 бали.
Пуки-куки
• 22 декабря 2015
Ответ дляСолнечный зайчик
Простите. Вы живете в селе?
Если и там дети недоедают, то скорее всего от того, что родители не захотели картошку, морковку вырастить.
Ну ещё поверю, что денег нет на тетради, только овощами выдать могут. И то, разве это проблема учителя, тетради покупать. Вы можете сказать, что можно сделать ксерокопию. Но бумагу и принтер и картридж тоже должен кто-то оплачивать.
всі копії роблю. принтер купила нещодавно лазерний, бо струйний швидко полетів. не витримав. ось 1 клас. на кожне слово роблю малюнок, правда, чорно-білий, кожному, на кожну літеру картку і звук, у класі 13 діток, по 2-3 листочки на кожного на 1 урок друкую. щоб було цікавіше, ефективніше, легше. я називаю слово - вони показують малюнок. я літеру - вони картку з нею. але є такі родини..як вам пояснити..вони отримують малозабезпечену. діти не голодні, але й не шикують. не алкаші. але брудні, домашні не роблять з жодного предмету, не тільки з мого. зошит один на всі предмети і то раз у місяць. пишеш у щоденник, що не виконав, не взяв зошит, пишу ’заведіть. будь ласка. зошит’ нуль. чесно? 4 учням купувала сама бо мами, певно, в щоденник не дивляться. що було робити? пішла купила чисті зошити і роздала. ось вчимо слова, розбираємо. виконуємо завдання різні, ігри у нас часті гості. задаю додому тільки те, по чому є у зошиті зразок-не просто так. ось 5 клас-граматичних часів не знав. вивчили ЗАНОВО минулий час, купа прикладів як усно так і письмово. Додому переробити роз.речення в мин.часі на пит. і запер. Всі використані слова є у словнику, ми їх розібрали. Половина приходить зі словами забув, просто не зробив, не зміг’. На ’не зміг’ я кажу, що можна зробити з помилками, але спробувати і я по помилкам буду бачити, що не ясно. А зовсім не зробити - то лінь. І кажу класним керівникам мовляв якось з батьками звязатись - у відповідь-немає сенсу, але оцінки примушують ставити вище 2 балів. Де логіка? Нащо дитині вчитись. як вчитель в любому випадку 4 поставить, атестат дадуть. От нащо?
Пуки-куки
• 22 декабря 2015
Ответ дляСолнечный зайчик
Вы говорите о системе, а что-то хотите от одного учителя.
Система говорит - ’гоним программу!’ И рассчитана на принтеры, компьютеры, планшеты. А что делать учителю, если у детей даже тетрадей нет? Писать от руки тем, кто забил или пытаться тащить хотя бы тех, кто купил тетради к учебнику?
Ведь сейчас речь не о тех, кто хочет учиться, а о тех, кто учиться не хочет, дз не выполняет систематически.
дякую) Ви просто точно зрозуміли моє питання на відміну від інших. Я теж мама до вчительства і можу адекватно оцінити ситуацію.
Пуки-куки
• 22 декабря 2015
Мій син виконує всі домашні, але вчиться посередньо. Творчі, письмові, усі- все робимо. Оцінка ’5’, ’6’ у нього часто пролітає. А мене змушують ставити 4 тим, хто НІЧОГО не робить. І я, як мама, бачу, скільки роботи ми РАЗОМ робимо, щоб все зробити. інші нічого не роблять, вчитель казявка, тільки зарплату отримує, а ми такі класні й афігенні. Або зробиш копі, картки, малюнки - а дитя їх забуває чи губить. Плакати хочеться! І я фігова вчителька. треба ж мені зробити так, щоб вдома чужій дитині та ще й її мамі хотілося зробити домашку Бо це ніби мені ’одолженіє’, щоб райво не ругало
Пуки-куки
• 22 декабря 2015
Ответ для100pudov
я живу в городе и мои дети сыты) просто все трое ходят на доп. занятия именно по английскому)девочки будьте добрее ведь ни дети виноваты в том , что у них тетрадок нету)вот скажу о себе я жила в достатке всегда у нас в семье был на то время весь импорт заграничный и французкий знала на 9 балов , а девочка из очень бедной семьи знала язык на 12 балов из бедной очень семьи = учитель давал эти знания и были тетрадки не было но знания у этого ребенка были- система преподавания была другая!
значить, я поганий вчитель.....і не місце мені у школі. По-іншому не придумаю. Хоча роботу свою люблю....Дуже
Солнечный зайчик• 22 декабря 2015
Выше мы ситуацию по нашей школе обсуждали. К вам никаких претензий.
У меня где-то был плакат с английским алфавитом. Подарю. Осталось придумать как его вам отправить.
И если вам может пригодиться, то у меня есть материалы по учебникам фэмили энд фрэндс 1-5 старого издания.
Пуки-куки
• 22 декабря 2015
Ответ дляСолнечный зайчик
буду вдячна) katerin22@mail.ru. В свою чергу на канікулах засяду за педагогікою та методикою.
Солнечный зайчик• 22 декабря 2015
Ответ дляПуки-куки
Нерадивых родителей уже поздно перевоспитывать)