Леди Г• 31 декабря 2015

Кому код от Фокстрот на скидку до 60%

jkz• 31 декабря 2015
можно мне
автор Леди Г • 31 декабря 2015
Ответ дляjkz
можно мне
Иду к вам в личку
ПесиКот• 31 декабря 2015
А до когда он действует ?
yulia7979• 31 декабря 2015
можно мне пожалуйста
Татьяна89• 31 декабря 2015
Только там почти все ДО 15-20 %
Ловите код
7599334
Татьяна89• 31 декабря 2015
Ответ дляПесиКот
А до когда он действует ?
Акція діє з «28» грудня по «20» січня 2016 року включно в мережі магазинів ТМ «Фокстрот техніка для дому» по всій території України (окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей) та в інтернет-магазині http://www.foxtrot.com.ua.
*В період дії акції в інтернет-магазині http://www.foxtrot.com.uaпокупці мають право отримати знижку до – 50% на акційні товари. Для того, щоб отримати знижку, необхідно ввести промо-код в спеціальне поле «У меня промо-код» при здійсненні замовлення акційного товару. Промо-код зазначений на цій сторінці. Знижка розповсюджуються не на всі товари. У випадку, якщо акційний товар за цією акцією, приймає участь в іншій акції або на нього в магазині встановлено окрему знижку, то такі знижки не складаються та покупець повинен обрати на яких умовах він придбає цей товар. Пропозиція не діє, у випадку придбання акційного товару в кредит зі ставкою 0,01% річних.
Сосулька• 31 декабря 2015
Ответ дляТатьяна89
Только там почти все ДО 15-20 %
Ловите код
7599334

а он действует только на покупку в интернете?
Татьяна89• 31 декабря 2015
Ответ дляСосулька

да,в интернет магазине заказываете,забрать можно вы магазине
Сосулька• 31 декабря 2015
Не пойму на какой именно товар..
есть ли пометка?