Бензопирен• 03 января 2016

Носові кровотечі у підоітка.

Я вже раніше питала поради, малому 15 років, часті носові кровотечі, може хтось стикався, як переростали???? В лора були, аналізи крові в нормі. Після свят підемо знову, лікар вказала, можливо в носі є поліп. Кров тече лише з правого носового ходу
автор Бензопирен • 03 января 2016
У підлітка))))))))

автор Бензопирен • 03 января 2016
Блін, цей телефон як виправить, то виправить))))
пАлАвинкА• 03 января 2016
Нам предложили прижечь сосудик. Но, переросла сама.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 03 января 2016
У меня такое было и у дочки у обеих ВСД,дочке назначали скуратин(или как то так)для укрепления сосудов,а я просто переросла.
энциклопУдия• 03 января 2016
у меня так было,переросла
пАлАвинкА• 03 января 2016
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
аскорутин.
А Я Самая Самая• 03 января 2016
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА

Аскорутин, при ломких, тонких сосудиках
автор Бензопирен • 03 января 2016
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Аскорутин ми пропили на весні, допомогло,а зараз знов началося, аскорутин вже не допоміг(((
автор Бензопирен • 03 января 2016
Ответ дляэнциклопУдия
у меня так было,переросла
Як довго було, який приблизно період?

Играю у края• 03 января 2016
У сына с 4 лет заметила такие кровотечения. Были у врачей, сдавали анализы - все в норме. Пили что-то для укрепления сосудов. Сейчас сыну 12. Кровотечения редко, но бывают. Особенно в период болезни, когда высокая температура или летом, когда очень жарко.
Принцепесочка• 03 января 2016
Ответ дляпАлАвинкА
аскорутин.
+ 100 у старшего часто бывало.
Я люблю транзисторы• 03 января 2016
в нас теж було, правда в10-11, + рвота... провыряли очне дно, лякали пухлинами, з горя і браку грошей для початку вирішили відрегулювати режим дня + аскурутин. помогло!