Бабулька• 11 января 2016

Узи по беременности в Днепролаб

Девочки кто-нибудь делал узи 11-13 недель в Днепролаб?Какие у вас впечатления!Ато отзывы в интернете противоречивые не могу определиться.И планирую тут же сдать скрининг 1 триместра.
Чучело-Мяучело• 11 января 2016
Узі не робила, але багато аналізів при вагітності робила . Скринінги та на Сахар здавала. Все сподобалось і ціни нижчі чим в Сінево

автор Бабулька • 11 января 2016
Ответ дляЧучело-Мяучело
дякую
...аяприкольная• 11 января 2016
я робила у 12 тижнів там звичайне узі - 280 грн заплатила. Дуже сподобалось ставлення, прийшла на призначений час, відразу зробили узі (хвилин 15), видали купу роздруківок-фотографій дитини, листок з результатами узі, де написані всі необхідні розміри. При цьому узист постійно говорила зі мною (’сюсюкала’) і так реагувала на рухи плоду, наче перший раз узі вагітній робила і дитину вперше побачила Мені сподобалось там, вийшла у гарному настрої, на відміну від узі в жк, де узистка сиділа з камяним лицем, а на питання чи видно вже стать дитини (на 20-му тижні), скзала що ми таке не дивимся, для нас це плід і так і не сказала стать. Дніпролаб рекомендую (клініка на осокорках).
автор Бабулька • 11 января 2016
Ответ для...аяприкольная
дякую)