Докладная• 12 января 2016
Как взять соскоб на энтеробиоз ребенку(мазок на глисты)
Можно палочкой ватной,но они у меня все рассыпались,получается не стерильные,может обдать кипятком,высохнут и помазать,или идти за новой упаковкой? И куда потом эту палочку? покупать в аптеке контейнер? впервые с этими проблемами))Слышала есть специальная лента,но не знаю как ей воспользоваться((
Акукарача• 12 января 2016
спец лента называется обычный скотч, приклеили скотч к дырочке попы, потом отклеили и наклеили его же на стерильное стеклышко (в аптеке продается)
Свисток ля-минор• 12 января 2016
не треба паличку стерильну, якщо вона в котячому лотку не лежала. У вас на підлозі ж не валяються яйця гельмінтів.
Я 100 разів брала розсипані палички, в кипячену воду змочити і навколо попи пройтися одразу після сну не вставаючи з ліжка.
Парасюха• 12 января 2016
Ответ дляАкукарача
только написать хотела ))
Докладная
• 12 января 2016
Ответ дляАкукарача
скотчем же больно,и не к дырочке а наверное вокруг по складочкам,или по дырочке ребеночка тоже?
Докладная
• 12 января 2016
Ответ дляСвисток ля-минор
ні)),а потім цю палочку куда? купити контейнер в аптеці? півлітрову ж банку не повезу))) маленьких немає,хоча ще провірю))
Свисток ля-минор• 12 января 2016
Ответ дляДокладная
у скляну або пластикову тару. Целофановий пакет - теж пластик. я в пластикових жовтих кіндер-сюрпризах ношу, паличку обрізаю, щоб влізла.
Свисток ля-минор• 12 января 2016
Ответ дляДокладная
я в 2літрових колись возила. Ну не було у мене інших банок на той момент! вся лабораторія ржала:)))))
ще часто ношу в пластикових баночках з-під шампуня і геля для душу з готелів. Увесь відпочинок збираю:))))
Докладная
• 12 января 2016
Ответ дляСвисток ля-минор
значить,якщо відірву пакет одноразовий в магазині і засуну то можна,а вони (яйця) на пакеті не залишаться))))),пишу і сміюсь сама
Свисток ля-минор• 12 января 2016
Ответ дляДокладная
їх має вистачити і на пакет і на вату:))))
Докладная
• 12 января 2016
Ответ дляСвисток ля-минор
можна ще запитать? в кипячену воду і мокрою паличкою,чи вона має висохнути?навколо отвору по складочкам чи і сам отвір)))пробачте за інтим)
Свисток ля-минор• 12 января 2016
Ответ дляДокладная
палку об край скляночки ніби від води відтискаєте і вологою паличкою складочки добре протерти. В анус не зусовувати:)
у лікарів легенда, що паразити виходять з прямої кишки відкласти яйця саме у складочках.
Акукарача• 12 января 2016
Ответ дляДокладная
Не больно!
прям по складочкам дырочки, в самому попу лезьте не надо, просто плотненько наложите на дырочку и ее складочки
Докладная
• 12 января 2016
Ответ дляСвисток ля-минор
дуже вам вдячна,зранку приступаєм,нам ще кров з вени написали здавати
Докладная
• 12 января 2016
Ответ дляАкукарача
Не больно!
спасибо
Докладная
• 12 января 2016
Ответ дляАкукарача
Не больно!
а палочкой не лучше? скотч надежней?,домашний обычный? прозрачний?
Не против• 12 января 2016
Ответ дляДокладная
я покупала контейнр для кала и вместо ложечки всовывала палочку
Акукарача• 12 января 2016
Ответ дляДокладная
не знаю как лучше, рассказываю как я делала
Докладная
• 12 января 2016
Ответ дляАкукарача
спасибо