Нам 4 місяці. Хлопчик Макарчик. Вилізли 2 нижні зуби. Навколо ротика і очей висипи: дрібненькі прищики. Мажу бепантен крем але не проходить. За ніч зникає почервоніння, а зранку знову червоніють прищики і їх стає більше. Алергії не може бути, бо їм все те саме, що і з перших днів. Даю вігантол каплі, бо сказали, що на аква д3 буде алергія. Що це може бути таке?
Ответ дляБасина
аллергию не стоит исключать - сначала реакции на аллерген может и не быть а появляется позже, когда он накопился в организме. по возможности нужно показаться врачу, лучше дерматологу, потому что причин может быть много, от аллергии и периорального дерматита до демодекса.
дякую за пораду