Едимнаморе• Изменено вчера в 22:54
Дивні ці чоловіки.
Значить працюємо разом. Різні напрямки різне підпорядкування. В ньому роботодавець дуже зацікавлений, висока з.плата, доплати ,премії тощо. В мене звичайна з плата офісного планктону. Пошукала я роботу. Знайшла. Сьогодні була на співбесіді, беруть. Ставка та сама, шо і тут але є переробіток і доп виходи, премія. Тут не повна загрузка в мене, тобто мінус в з.платі. Туди годину громадським транспортом. .Вдень повідомила, що завтра пройти безпеку г.д..і з понеділка оформлять. Вдень казав треба пробувати, чого тут сидіти, все добре, ну я в 15:00 підтвердила що буду завтра . І тут.вечером чую від чоловіка: я ж нас забезпечую, може ти туди на два три місяці, там поробиш і повернешся. Кажу: стоп, як два три місяці, я обіцяла мінімум рік півтора...а він: а як не потягнеш... Дивний, надумав. Я вдень з ним радились. Дав добро. А тут вже йому не подобається,що майже не буду вдома.
Несу добро людям• вчера в 22:53
Ви свій текст перевіряєте/перечитуєте перед тим як його постити? Вас неможливо читати
Ви максимально дивна, тітко
Щастя-здоровля• вчера в 22:53
Согласна с комментом выше: иногда впечатление, что вы лицом на клавиатуру падали.
Освічую темряву• вчера в 22:53
Ви мене втомили своєю темою...
Це ж треба писати таким ’вінегретом’
КаРаКаТиЦа• вчера в 22:54
З такою кашою я теж впевнена, що не потягнете.
Навіть якщо прибиральницею
Може ще третю?• вчера в 22:54
Та ну на фиг, это читать…. Капец. Эти люди еще где-то работают, как их там держат?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• вчера в 22:54
Ответ дляЩастя-здоровля
ну да- аж не хочется вникать в суть - напрягать себя
та иди ты подальше авторесса!
Голова колгоспу• вчера в 22:54
Подумал серьёзнее и передумал. Это не трагедия, решения всё равно за вами.
Едимнаморе
• вчера в 22:59
Ответ дляНесу добро людям
Ви максимально дивна, тітко
В мене старуватий телефон. І глючить добряче, коли треба перевірити текст
КаРаКаТиЦа• вчера в 22:55
Ответ дляЕдимнаморе
А яка вакансія?
Може ще третю?• вчера в 22:55
Ответ дляЕдимнаморе
Вы пишите с компа или с ноута
КаРаКаТиЦа• вчера в 22:56
Ответ дляМоже ще третю?
Вы пишите с компа или с ноута
З телефону. Там значок стоїть
Може ще третю?• вчера в 22:57
Ответ дляКаРаКаТиЦа
З телефону. Там значок стоїть
Это я вам совет даю
Несу добро людям• вчера в 22:59
Ответ дляЕдимнаморе
Да что вы говорите?
Как вам указали - так быстро пофиксили всё . И глюк резко прошел
Едимнаморе
• вчера в 23:03
Ответ дляГолова колгоспу
Та я змінювати рішення не буду. Він дивний. Я з травня йому казала, які перспективи, буде робота, буде в мене завантаження, є контракти?, він треба чекати, треба чекати. Тут вже на вересень план роботи складати , а завантаження немає. Ну я два тижні як обновила резюме, були дзвінки , от вже можна працювати і вечером: ж нас заьезпечую, всього достатньо.. І коли ти це сказав? Коли я підтвердила співбесіду на завтра? І я йому озвучувала вдень, що мені завтра на погодження. Мовчав.ну як так?
КаРаКаТиЦа• вчера в 23:00
Ответ дляЕдимнаморе
Інженер з нормування.
А ви вважаєте нормою так писати?
Едимнаморе
• вчера в 23:01
Ответ дляМоже ще третю?
Вы пишите с компа или с ноута
З телефону Блекбері, колись був такий виробник. Тут вже нічого не оновлюється, так доношую.
Глаголиця• вчера в 23:01
Едимнаморе
• вчера в 23:02
Ответ дляМоже ще третю?
Ну авторице) сорри)
Немає в мене тут ні пк, ні ноуту
КаРаКаТиЦа• вчера в 23:02
Едимнаморе
• вчера в 23:04
Ответ дляНесу добро людям
Да что вы говорите?
То я вмикаю редагування і виправляю
Глаголиця• вчера в 23:04
Едимнаморе
• вчера в 23:05
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А ви вважаєте нормою так писати?
Яким боком технічне нормування до дописів на форумі?
КаРаКаТиЦа• вчера в 23:08
Ответ дляЕдимнаморе
Таким, що технарь - це завжди про точність формулювань, а не наче якийсь творчий маркетолог під солями.
Едимнаморе
• вчера в 23:17
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну як є, так є.
Просто сказав би конкретно мені: давай вечером все обговоримо...міг сказати? Міг. А то: треба пробувати. А вечером: ну два три місяці поробити звичайно можна, можна повернутися назад...думаю: як? І це сказала, що
там достатньо роботи, не лише на ставку,
а ше й на премію, є переработка щомісячна, а не так як тут справи
КаРаКаТиЦа• вчера в 23:20
Ответ дляЕдимнаморе
Ну як є, так є.
Це бюджетна сфера?
І чому ви слухаєте чоловіка? Це ж ваша робота, а не його.