Вот Она Я• 14 января 2016
Чи є тут гінекологи???Порадьте, ПЛІЗ!!!
Ситуація така:хр.молочниця.Втомилась лікуватись.Хочу зробити посів+ чутливість до препаратів!
Фантазерша• 14 января 2016
Тож самое. И пила и ставила и мазала. И всё одновременно. И тоже хочу сделать посев. Только его можно через 10 дней после свечей делать.
Пацака-задирака• 14 января 2016
меня мой гинеколог 3 года назад отправил в клинику Маркова,г.Киев,они как раз леча хронические инфекции.
С Вашего мазка выделяют культуру-кандиду,’колотят’ спец.вакцину,10ампул(тогда это было 500грн )и колите,рассказывают как,это как маленьких детей вакцинируют
Эффект обещали на всю жизнь,т.е больше не болеть
Тьфу-тьфу ни разу на протяжении 3лет не обнаруживали
Замыленная• 14 января 2016
І я прошу допомоги. Вчора виписали від цієі бяки:
Флуконазол 150 - 3 капсули
Ліварол 10
Гінофлор 6
Ентерожермин 10
Зараз цей набір не по кишені. Без чого можна обійтись? Дуже дякую!
Автор вибачте за вторження.
Флуконазол 150 - 3 капсули
Ліварол 10
Гінофлор 6
Ентерожермин 10
Автор вибачте за вторження.
ТрамвайGirl• 14 января 2016
Ответ дляЗамыленная
Флуконазол 150 - 3 капсули
Ліварол 10
Гінофлор 6
Ентерожермин 10
Автор вибачте за вторження.
Флуконазол 150 - 3 капсули
Ліварол 10
Гінофлор 6
Ентерожермин 10
Автор вибачте за вторження.
Cкільки разом коштує Флуконазол і Ліварол? Я би рекомендувала купити дві свічки Залаін (160грн шт), виключити з раціону мучне і цукор, пити багато води
Пацака-задирака• 14 января 2016
направлял меня в ту клинику -Гуньков Сергей Васильевьч (jurinmed.com.ua/ginekologjendokrinolog.html )
т.е Вы можете или туда сразу ехать,можете к нему обратиться,как захоте
(вначале они-кл.Маркова, берут у Вас бакпосев,высеваю то,что Вас высеется,хранится Ваш образец вроде 6мес,было так,и с Вашего образца делают вакцину)
Замыленная• 14 января 2016
Ответ дляТрамвайGirl
Чи правильно я зрозуміла, що замість мого списку можна використати 2 свічки Залаін? Дякую Вам!
Вот Она Я
• 14 января 2016
Ответ дляТрамвайGirl
після курсу лікування ставили капсули з флорою?
так ставила, Біоселак(дуже раджу)але до першого стресу(((
Вот Она Я
• 14 января 2016
Ответ дляПацака-задирака
Ого, вражає!Але чи можна це робити усім без детального вивчення здоров’я пацієнта!У мене є проблеми з імунною системою, якось боюсь такі речі робити!Хоча прекрасно розумію, який вплив частих запальних процесів(
ТрамвайGirl• 14 января 2016
Ответ дляЗамыленная
Залаін це від молочниці, і ще потрібно потім ставити капсули з флорою(Вам Гінофлор призначили), я ставила Вагілак, ну і всередину пропити бактерії з флорою - Вам Ентерожерміну призначили, і обов´язково слідкувати за харчуванням і пити багато води
ТрамвайGirl• 14 января 2016
Ответ дляВот Она Я
Як щодо харчування? Мучним не зловживаєте?
Вот Она Я
• 14 января 2016
Ответ дляТрамвайGirl
так, це і є моя проблема!Зловживаю солодким!Низький тиск, ВСД, краще від чаюз цукеркою, тому зараз ...КОШМАР!!!
Вот Она Я
• 14 января 2016
Ответ дляSurchiha
Мне здорово помогает пользоваться во время месячных тампонами ELLEN - они кажется с пробиотиками. 3 года забыла про молочницу, до этого - хроническая на фоне гормональных препаратов.
Дякую звичайно, але у мене ерозія була, тому мені не радять тампони, та й сама їх не люблю(((
Вот Она Я
• 14 января 2016
Ответ дляТрамвайGirl
поставила одну свічку КАндибене300 перед міс. потім перерва, ще 2 свічки, але якось не попускає(((Купила Ліварол...жесть не допомагає, знову купила Кандибене(так мені раніше допомагав цей препарат)і ще колись (коли був доступніший) купувала Флуомізин-просто клас...6свічок, і як людина!звичайно раніше робила посів(висівали кандиду,стафілокок, гарднереллу), пройшла лікуання родима дитинку, всю вагітність без свічок, все було ок!А після вагітності, вже 5 років-хр.молочниця!Зробила всі обстеження-тільки кандида+дисбактеріоз(((
Вот Она Я
• 14 января 2016
Ответ дляSurchiha
у меня тоже она есть, применяю именно эти тампоны по назначению доктора.
ви в аптеці купуєте?Вартість?Тільки під час міс?
ТрамвайGirl• 14 января 2016
Ответ дляВот Она Я
Мені реально тільки Залаін допомагає, бо перепробувала майже все, ну і перестала зловживати мучним то все вроді ок, хоча також молочниця була вже хронічною.
ТрамвайGirl• 14 января 2016
Ответ дляВот Она Я
тут на сайті є в продажі
Вот Она Я
• 14 января 2016
Ответ дляSurchiha
я покупала в аптеке где-то года полтора назад. В запас. сейчас привозят из Германии. Мне хватает надолго. Пользуюсь только во время менструации
так, я теж вже прогуглила)буду купувати)як мавпочка, буду все пробувати, бо вже налаштувалась радикально!
ТрамвайGirl• 14 января 2016
Ответ дляВот Она Я
почніть з харчування, бо інакше гроші на вітер
Вот Она Я
• 14 января 2016
Ответ дляТрамвайGirl
тут на сайті є в продажі
клас, буду шукати!Я вже з а сьогодні 0,5літра сироватки випила і стакан кефіра!!!!На Новий Рік масово поїдала цукерки, а зараз літрами п’ю кефір!Ось така я
Вот Она Я
• 14 января 2016
Ответ дляТрамвайGirl
100%-згідна!Вже запаслась на завтра:бурячок, кашка, печені яблука!Будь здорові!
ТрамвайGirl• 14 января 2016
Ответ дляВот Она Я
Відмовтесь від солодкого і мучного поки що. Я от також зірвалася недавно і з´їла свої улюблені дві великих німецьких шоколадки, то на другий день побігла вже в аптеку за Залаіном(.
ТрамвайGirl• 14 января 2016
Ответ дляВот Она Я
і Вам не хворіти
Вот Она Я
• 14 января 2016
Ответ дляТрамвайGirl
мені раніше теж Залаїн допомагав(((тому хочу зробити чутливість до препаратів
ТрамвайGirl• 14 января 2016
Ответ дляВот Она Я