Самоучка• 15 января 2016
Справка о продлении декрета до 6-ти лет
Девочки, договорилась сегодня за эту справку, я так понимаю что по ней только стаж идет.(договорилась купить)Как считаете, сколько за нее платить?(райцентр Херсонской области). Сколько платили Вы?
Гопница-Советчица• 15 января 2016
Я платила 500 врачу-специалисту, 300 врачу стационара, 200 медсестре-посреднице, 100 педиатру, 100 завотделением. У нас с этим ОЧЕНЬ строго, делали липовую выписку из стационара. Не Киев.
...аяприкольная• 15 января 2016
Ответ дляГопница-Советчица
а че народа так много у нас 3 человека в комиссии завотделения ее зам и участковая, не Киев
Подставка для припева• 15 января 2016
Её надо оформлять каждые 6 мес.Оформляла 3 года назад.Платила по моему каждый раз 500грн.Но мне суму говорил врач.Киев.
Гопница-Советчица• 15 января 2016
Ответ для...аяприкольная
А в стационаре липовую выписку вам тоже комиссия делала?
Чупа-чупс• 15 января 2016
400 грн,болели правда на самом деле ,без денег не дали бы .Скандалы не люблю
...аяприкольная• 15 января 2016
нам на год дали не чего не платила, ребенок аллергик нуждается в домашнем уходе ,в садике не разу не были
...аяприкольная• 15 января 2016
Ответ дляГопница-Советчица
мы в стацеонаре не разу не были
...аяприкольная• 15 января 2016
я так поняла чтоб декрет продлить не важно где ребенок болеет дома или в стационаре ,мед карту всеравно участковая фиксирует
Слабый пол• 15 января 2016
Ответ дляГопница-Советчица
а зачем выписка из стационара? Мне педиатр в карточку листиков навклеивала с ОРВИ ,для справки достаточно 6 раз ОРВИ в год и ребёнок считается часто болеющим. Справку сделали на год, шампанское,конфеты и 100 грн педиатр, и все.
Ненька наша• 15 января 2016
У меня в этом году обошлось 700 грн, врачу педиатру 200 и 500 в районной поликлинике заведующей, продлила уже второй раз в прошлом году 500 обошлось, но ето на целый год, не знаю буду ли до 6 лет оформлять
Самоучка
• 15 января 2016
Так идет или нет этот период с 3-х до 6-ти лет в стаж, кто-то точно знает?
Крутышка-Пышка• 15 января 2016
Я писала заявление на отпуск по уходу за ребенком до 6 лет без никаких ВКК, стаж идет, но место за мной не сохраняется по выходу на работу
оксюморон• 15 января 2016
Відповідно до статті 181 КЗпПУ, відпустка без збереження заробітної плати надаються за заявою жінки або осіб, зазначених у частині сьомій статті 179 цього Кодексу, повністю або частково в межах установленого періоду та оформляються наказом (розпорядженням) власника або уповноваженого ним органу; відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустка без збереження заробітної плати (частини третя та шоста статті 179 цього Кодексу) зараховуються як до загального, так і до безперервного стажу роботи і до стажу роботи за спеціальністю. Час відпусток, зазначених у цій статті, до стажу роботи, що дає право на щорічну відпустку, не зараховується.
Отже:
1) відпустка для догляду за дитиною віком до 6-ти років є відпусткою без збереження заробітної плати;
2) роботодавець має в обов ’ язковому порядку надати таку відпустку – за заявою жінки (або осіб, зазначених у ч. 7 ст. 179 КЗпПУ), у випадку, якщо дитина потребує домашнього догляду;
3) о соба, якій надана така відпустка, може працювати на умовах неповного робочого часу або вдома – за її бажанням;
4) час перебування у відпустці для догляду за дитиною до 6-ти років зараховуються як до загального, так і до безперервного стажу роботи і до стажу роботи за спеціальністю.
Отже:
оксюморон• 15 января 2016
Право на відпустки забезпечується: гарантованим наданням відпустки визначеної тривалості із збереженням на її період місця роботи (посади), заробітної плати (допомоги) у випадках, передбачених цим Законом; ст.2 ЗУ’Про відпустки’
поняттям посада, як правило, розуміють визначена структурою і штатним розписом первинна структурна одиниця підприємства, установи, на яку покладено встановлене нормативними та/або локальними актами коло повноважень ...
Робоче місце – місце постійного або тимчасового перебування працівника під час виконання ним трудових обов´язків, яке безпосередньо або опосередковано знаходиться під контролем роботодавця(с) ...
зберігається для працівниці, яка знаходиться у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею 6-ти річного віку робоче місце