Nikocha• 16 января 2016

Штормове попередження

Інформація про суттєве ускладнення погодних умов в Україні 17-18 січня 2016 р: Внаслідок переміщення в Україну активного південного циклону протягом 17-18 січня на території Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Дніпропетровської, Полтавської, 18 січня і Харківської та Сумської областей очікуються надзвичайно складні погодні умови: дуже сильні снігопади, сильні хуртовини, снігові замети при швидкості вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с. Небезпечні та стихійні явища погоди в цих областях можуть призвести до суттєвого ускладнення та повного припинення руху транспорту, порушення зв"язку та енергопостачання неселених пунктів ускладнень роботи комунальних служб.
http://meteo.ua/
Alexdnepr• 16 января 2016
Дождь прошел,а если завтра заметет и заморозит,то представляю какой каток на дорогах будет(
Скорее бы уже весна

Рыжик-пыжик• 16 января 2016
Ответ дляAlexdnepr
Скорее бы уже весна
Это да... Хочу снега, но чтобы не скользко было!Днепропетровск.