Alena1315• 21 января 2016

Садік Дивоцвіт (пр. Свободи, Виноградар)

Хто водить діток в цей садік?
В чергу стала. Та чи неально сюди попасти?
Яка сума "благодійного" взносу?
Одним словом: цівалять всі нюанси
frolik• 21 января 2016
Не раджу (живу поруч). Влітку на майданчиках спокійно собі живуть собаки, сплять у піску, до речі, могли б якось оновити ті ж самі веранди і знести рештки поламаного чогось, навіть не знаю чого. Був тривалий період, коли якесь сміття палили прямо на території садка, мені нема чим дихати було, а як дітям. Скаржилась керівництву, логіка мене просто вбила: а ЖЕКи також палять сміття, чому їм можна, а нам -ні...

автор Alena1315 • 21 января 2016
Ответ дляfrolik
Дякую за відгук.
Сама живу поруч. Тому і хочу туди. Площадки бачу які.
Але ж є плюси. Чому ж багато хочуть туди?
Ще різні страшили про балгодійний внесок...
Куди ходять ваші діти?
Ще записалась в 777. Але там площадки не кращі.
frolik• 21 января 2016
Так, 777 - такий собі пролетарський садочок, але сміття там вивозять і грошей не вимагають. Моя дочка зараз вже в школі. Мені ще радили гастро і якийсь на Світлицького, я вирішила, що кращий садочок - той, що ближче до дому. Багато хто водить і навіть возить в Дивоцвіт за звичкою, тому що у нього хороша репутація. По факту (за відгуками знайомих) - особливо нічим не кращий, але дорожчий.