Проработник• 26 мая 2013

1. За кого Вы в Голосе країни? 2. Вакарчук кумарит, потому что...

зазывает голосовать за конкретного участника своей комманды (вначале выступлений своих подопечных, когда пел Белаз, по сути, сказал, чтобы за него не голосовали, а в конце заагитировал за Отто)
автор Проработник • 26 мая 2013
Блез

Семен Семеныч• 26 мая 2013
Вакарчук не ’кумарит’, он вообще лучший
teddyBear• 26 мая 2013
Так, як співає народ у Славчика в команді - не співає ніхто. По темі ’кумарить’ - Пономарьов. Вже не знає, куди свою славу приткнути, щоб не сліпила очі.
автор Проработник • 26 мая 2013
Мне просто не нравится, что он Блеза ’срезал’. по голосовым данным он был лучший в проэкте.
А_Шо_Такое• 26 мая 2013
Я за мальчика из команды Скрипки, Артема Кондратюка.
К Вакарчуку, как к музыканты, претензий нет, но как к тренеру - есть) Блез гораздо лучше, чем грузин, которого он выбрал
Утренняя зорька• 26 мая 2013
Я за Ото ще з кастингу) Близький він мені манері виконання. Одна справа, голосові данні, а інше - вкладена душа в виконання. Блеза шкода, але це, в першу чергу, шоу, тому відносьтесь до цього простіше))
У вас свої вподобання, тому особисто вас суддя ’кумарить’, у когось інші - його інші судді ’кумарять’)
Утренняя зорька• 26 мая 2013
До речі, була позавчора у Вакарчука на концерті. Уже і не знаю, в який це вже раз. я не хворий фанат, я просто ціную гарну музику і талант, різну музику. сміливо скажу,що мало у нас таких виконавців, які так викладаються, наче в останній раз.це я кажу за усю команду, а не конкретно за соліста)

автор Проработник • 26 мая 2013
Ответ дляУтренняя зорька
’кумарить’ не через вподобання, а через явне нерівне ставлення до своїх підопічних, і, відповідно, створення їм нерівних умов
автор Проработник • 26 мая 2013
Ото мені теж дуже подобається, абслютно нічого проти не маю, хоч і явно трохи нервовий, але подобається. справа в іншому.
Наивная Хо• 27 мая 2013
Как я ненавижу эту передачу!!! Вся страна хочет петь , другое нафик нужно (((