Отжигающая• 25 января 2016
Хто допоможе розтлумачити аналіз із польської лабораторії?
Чоловік зараз у Польщі. Минулого тижня рлзпочались типові признаки циститу- часто ганяв в туалет, різало в низу живота. Почав пити фурагін+ здали аналіз сечі в Синево.
Не можу зрозуміти ручну мікроскопію осаду.
Бактерії nielicne wpw.
Гугл перекладає, як мало. Подзвонила в лабораторію, сказали, що іх так мало, що не можна зловити в полі зору і шо це- добрий результат.
В Украіні+ чи -. Як це розуміти і чи треба здавати антибактеріограму?
Бактерії nielicne wpw.
Не гавкаю- но охраняю• 25 января 2016
w polu widzenia - это то, что у нас ’следы’. Вроде что-то есть но подсчету не подлежит.
К врачу пусть ваш человек идет. А то сам себе обследования назначает, потом прочесть не может, потом же еще начнет лечиться
Фифачка• 25 января 2016
Ответ дляОтжигающая
пропустила одну букву nieliczne wpw.
Переводится как -незначительные
Отжигающая
• 25 января 2016
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
уж пойдет. Еле упросила анализы сдать.