Нуждаюсь в общении• 27 января 2016

Робота на дому.

Дівчата реально знайти роботу на дому???? Сиджу в декреті, може хтось пробував..
Кофр для ноги• 27 января 2016
Оставьте свою почту, напишу вам
Соображалочка• 27 января 2016
Сама ищу , возможно конечно , но я пока не встретила нормальную .хотя готова работать круглые сутки . Все это реально, если по знакомству такую работу кто предложит.а так , сижу реву в шоке .
автор Нуждаюсь в общении • 27 января 2016
Ответ дляКофр для ноги
Оставьте свою почту, напишу вам

hb10va@rambler.ru
Людася Savage• 27 января 2016
Приходите ко мне в гости!
За темой не слежу!
100%• 27 января 2016
Ответ дляКофр для ноги
Оставьте свою почту, напишу вам
Yulazar@ukr.net ~можно и мне, пожалуйста!
annaelle16• 27 января 2016
И мне
На морозе• 27 января 2016
Ответ дляКофр для ноги
Оставьте свою почту, напишу вам
И мне если можно l.krinitskaya@mail.ru
Херня то все((((
Ежик Хрюха• 27 января 2016
я працюю в декреті, але по своїй спеціальності- бухгалтером. На основній роботі в декреті вже 8-ий рік, вдома веду 12 спрощенців, всі однотипні. Зарплата в 4 рази більша, ніж в офісі, а роботи на 3-4 дні в місяць.
Ща как дам• 27 января 2016
Ответ дляЕжик Хрюха

Але де ж їх узяти тих спрощенців?:)
Ежик Хрюха• 27 января 2016
Ответ дляЩа как дам

Але де ж їх узяти тих спрощенців?:)
сарафанне радіо. Теж починала з одного - свого знайомого, а він працював таксистом, привів своїх. А ті своїх родичів-знайомих.
Але я до цього 10 років на посаді зам.головного бухг. в офісі пропрацювала.
Ща как дам• 27 января 2016
Ответ дляЕжик Хрюха

Чогось в мене сарафанне радіо не працює, вже рік шукаю, так є де- кілька, річні звіти просять зробити, але багато самі себе ведуть. Одна сказала, що в мене найманий працівник сам за себе звіти складає.
Ежик Хрюха• 27 января 2016
Ответ дляЩа как дам

а як найманий працівник може складати за себе звіти, якщо він на зарплаті. Хіба, що він сам ФО-П і надає бухг. послуги.
У мене зараз всі ФО-Пи з найманцями, законодавство міняється часто, багато нюансів, тому наймають бухгалтера.
Ща как дам• 27 января 2016
Ответ дляЕжик Хрюха

Ні, вона помічник нотаріуса! Нотаріус сказала, це ж їй треба!
Ежик Хрюха• 27 января 2016
Ответ дляЩа как дам

я вже зараз сама вибираю, кого я хочу вести, а кого -ні. Не беру алкоголь/тютюн. Найулюбленіша робота- салон краси (веду ще й управлінський облік)
Я такое• 27 января 2016
Я вдома шию (не одяг) на замовлення. Сарафанне радіо теж довело до перевантаження замовленнями, хоча раніше не вірила, що стільком людям це може бути потрібно)
Тоскующая• 27 января 2016
Ответ дляЯ такое
а что именно вы шьете,отпишитесь в личку!
Сиреневая цапля• 27 января 2016
Здравствуйте! Напишите и мне,пожалуйста!! Очень нужна работа!
ya.rozochka2002@yandex.ua