кураГАЛЯ• 29 января 2016
Бородавка на ножці,що робити?
На ножці(пальчику) в дитини вискочив прищик за деякий час він перетварився у величеньку бородавку.Порадьте ,що робити?До якого лікаря звертатися? Дякую за поради.
АнтиТроль• 29 января 2016
Якщо маєте можливість попросіть привезти з Польщі спеціальний засіб для видалення бородавок VERRUMAL, в мого також була на підошві, зникла відразу, всього 2 рази помазали.
кураГАЛЯ
• 29 января 2016
Ответ дляАнтиТроль
Дякую за пораду
Хачапууури• 29 января 2016
к дерматологу!! У сына были несколько бородавок прямо дорожкой на пальце руки. Прижгли жидким азотом, прошли, потом, правда, вылезла одна, снова прижгли, все ушло!!!
Чистотел не советую, с ним аккуратно надо, попадет на кожу здоровую-будет ожог!! Оно вам надо??