Слоник-тоник• 31 января 2016

Дівчата, підкажіть, ЕССО дитячі босоніжки маломірять?

Усімдобрий вечір! хочу купити малій але переживаю чи попаду у розмір...
у нас зараз 33 розмір, а якщо ножку поставити у шкарпетці і відмалювати - то 21,8см... на Сандалі продавець заміряла і пише що стелька 22,5.
Підкажіть, не буде на нас замалий р.35??
Луковая• 31 января 2016
Первый раз слышу, чтоб Экко маломеряло
У нас обувь Экко у всей семьи, и у меня тоже. Вся куплена в интертопе.

Крутышка-Пышка• 31 января 2016
Тоест у вас к лету набежыт 22см.А 0.5см как по мне маловато,будут совсем впритык.
Крутышка-Пышка• 31 января 2016
Ответ дляЛуковая
Первый раз слышу, чтоб Экко маломеряло
Врослая норм.А вот детская чуть маломерит,особенно зимняя обувь из-за загибов стельки
автор Слоник-тоник • 31 января 2016
то літні босоніжки.
автор Слоник-тоник • 31 января 2016
Ответ дляЛуковая
Первый раз слышу, чтоб Экко маломеряло
якщо я взяла зараз чобітки на весну р.34, то р.35 босоніжки будуть норм??