Доброго дня!
У сина проблемна нога - широка, дуже широка =( Поки маленький був, порятунок знаходили в shooshoos, сі кай ран. Зараз вже ніжка десь 16 см, і взуття цих виробників я просто не знаходжу (нове не по кишені - шукаю б\в).
У кого дітки з такими проблемними ніжками - що ви взуваєте їм?
Якщо продаєте - запропонуйте, роздивлюсь і на зараз, і на виріст.
Ответ дляElinka
ми на зиму суперфіт австрія, там і підйом і ширина, а на літо і осінь вупі woopy.
у нмих все взуття широке, чи треба шукати повноту W ?