mandarinka_irinka• 03 февраля 2016

Потрібен торт на замовлення Київ. Борщагівка

Хочу замовити торт на 1 рік дитині, гарний з мастікою. Проживаю в ЖК Софія. Цікавить чи є хтось хто робить тортики на замовлення десь недалеко, щоб далеко щоб забирати
NataMatse• 03 февраля 2016
я замовляла дитині ось тут https://vk.com/annatortikiev, було здається 250 грн/кг, ми взяли найменший 2,5 кг, але 10 чоловік за столом його просто змели)))) і дуже гарно офрмлений був

Marishka0409• 03 февраля 2016
Немного позже напишу.
Или зайдите в однокласники.......и найдите Басанскую Юлю.
Очень классные и вкусные торты.
Борщаговкп
автор moda-online.com.ua • 03 февраля 2016
Ответ дляMarishka0409
Немного позже напишу.
Очень классные и вкусные торты.
Борщаговкп
якщо можна то пришліть коли зможете ссилку, мене в однокласниках немає...
Юлианушка• 03 февраля 2016
У меня посмотрите. Я на пр. Отрадный нахожусь
Fomka• 03 февраля 2016
Ми замовляли в кондитерській Бейкер стріт - вони на Петропавлівській Борщагівці. Не знаю чи роблять з мастикою, я її не переношу, але торти-тістечка-пряники у них суперові.
Marishka0409• 04 февраля 2016
Ответ дляРаспутница
http://m.ok.ru/dk?st.cmd=friendAlbum&st.friendId=1...
Vanille• 07 февраля 2016
Я живу в Вишневом. Для вас поле перейти ;) смотря на какую вам дату нужен торт.