Аноним_Галя• 04 февраля 2016
Шукаю няню .Львів..Скільки це буде коштувати
Потрібна няня для двох малят ) 4 і 1.5 р .Старша в садочку , але буває що пропускає через хвороби ... Лише догляд за дітьми...Десь біля 10 год. в день.... Мамочки , поділіться -скільки Ви платите в місяць ??
Кы-ы-ы-ця• 04 февраля 2016
я как то платила 15 гривен в час-но это давно еще было сколько сейчас не знаю
Барабан для взрослых• 04 февраля 2016
Я плачу 25/ час
Тоже до 10 часов в день . 5- 6 дней в неделю работает .
Но не Львов , Херсон
АБВГДэшница• 04 февраля 2016
Ірпінь,під Києвом.20грн/год,або 300 грн день(годин 9-10).Двоє дітей 8 років і 1 рік.
АБВГДэшница• 04 февраля 2016
У мене 2 няні на підхваті,одна тільки погодинно бере,інша,досвідченіша,і давно з нами за день.
Барабан для взрослых• 04 февраля 2016
Ответ дляАБВГДэшница
а почему за день выходит 300 ?
Аноним_Галя
• 04 февраля 2016
Ответ дляАБВГДэшница
І скільки це в грн ??
Masha_2016• 05 февраля 2016
Ответ дляАноним_Галя
І скільки це в грн ??
Автор, а Ви спробуйте через кабанчик пошукати, там можна і ціни актуальні подивитись.